AR Rakennus OÜ
Registrisse kantud 16634586AR Rakennus OÜ (registrikood 16634586) on 2022. aastal asutatud osaühing, asukoht Kehra linn, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). 2025. aasta müügitulu oli 501 207 eurot ja puhaskasum 5 002 eurot, bilansimaht 186 851 eurot. Juhatuse liige on Andrei Bogdajev. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.12.2022 (3 a 9 k) · Tisleri tn 1, Kehra linn, 74305
Registriandmed KMKR EE102655926 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102655926
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 1,0 % | 2024: 19,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 6,7 % | 2024: 60,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 39,8 % | 2024: 58,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,9 | 2024: 2,3 |
| Müügitulu kasv | +129,1 % | 2024: +650,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 501 207 | 218 801 | 29 167 |
| Puhaskasum | 5 002 | 41 700 | 25 114 |
| Käibevara | 101 746 | 84 382 | 33 398 |
| Põhivara | 85 105 | 35 041 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 186 851 | 119 423 | 33 398 |
| Kohustised kokku | 112 535 | 50 109 | 5 784 |
| Omakapital | 74 316 | 69 314 | 27 614 |
| Kasumimarginaal | 1,0 % | 19,1 % | 86,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 101 746 € · 54,5 %
- Põhivara 85 105 € · 45,5 %
- Lühiajalised kohustised 35 195 € · 18,8 %
- Pikaajalised kohustised 77 340 € · 41,4 %
- Omakapital 74 316 € · 39,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 60,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 45,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 61 172 € | 32 145 € | 339 287 € | 17 |
| II kv 2026 | 46 000 € | 24 927 € | 184 146 € | 17 |
| I kv 2026 | 20 336 € | 12 099 € | 116 671 € | 15 |
| IV kv 2025 | 23 732 € | 8 955 € | 182 315 € | 9 |
| III kv 2025 | 11 135 € | 7 355 € | 118 270 € | 6 |
| II kv 2025 | 18 901 € | 10 725 € | 103 696 € | 4 |
| I kv 2025 | 27 805 € | 18 207 € | 113 561 € | 6 |
| IV kv 2024 | 35 786 € | 17 074 € | 159 573 € | 12 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 20 391 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 10 715 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 52,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 18,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 113 096 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 212 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Anija vald 129,1 %
- 4. Uued tähed: suurima müügituluga noored ettevõtted 2025 · Anija vald 501 207 €
- 16. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Anija vald 1,0 %
- 18. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Anija vald 625 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.06.2025Muutmiskanne Ä 50217359 / 3
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50217359 / 2
-
19.12.2022Esmakanne Ä 50217359
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.04.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 12.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Mikroettevõtja |