Centreline OÜ
Registrisse kantud 16634698Centreline OÜ (registrikood 16634698) on 2022. aastal asutatud osaühing, asukoht Vahi alevik, tegevusala muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad (EMTAK 52269). 2025. aasta müügitulu oli 679 684 eurot ja puhaskasum 39 328 eurot, bilansimaht 253 383 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Rauno Oinus. Juhatuse liige on Rauno Oinus. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.12.2022 (3 a 9 k) · Nõmmeringi tn 31, Vahi alevik, 60534
Registriandmed KMKR EE102567674 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102567674
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 5,8 % | 2024: 56,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 58,0 % | 2024: 26,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 26,8 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,3 | 2024: 2 710,9 |
| Müügitulu kasv | +2 301,7 % | 2024: +31,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 679 684 | 28 300 | 21 581 | 40 433 |
| Puhaskasum | 39 328 | 15 866 | 24 677 | 40 425 |
| Käibevara | 211 277 | 59 639 | 61 485 | 51 010 |
| Põhivara | 42 106 | 851 | 1 135 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 253 383 | 60 490 | 62 620 | 51 010 |
| Kohustised kokku | 185 586 | 22 | 18 | 8 085 |
| Omakapital | 67 797 | 60 468 | 62 602 | 42 925 |
| Kasumimarginaal | 5,8 % | 56,1 % | 114,3 % | 100,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 211 277 € · 83,4 %
- Põhivara 42 106 € · 16,6 %
- Lühiajalised kohustised 161 024 € · 63,5 %
- Pikaajalised kohustised 24 562 € · 9,7 %
- Omakapital 67 797 € · 26,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 73,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 16,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 6 729 € | 828 334 € | 3 |
| II kv 2026 | 0 € | 4 750 € | 781 915 € | 3 |
| I kv 2026 | 0 € | 3 142 € | 520 817 € | 2 |
| IV kv 2025 | 0 € | 1 567 € | 433 620 € | 1 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 108 224 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 500 € | 0 |
| I kv 2025 | 4 471 € | 117 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 243 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 276 111 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 438 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemNõmmeringi tn 31, Vahi alevik, 60534
Tegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 7. Uued tähed: suurima müügituluga noored ettevõtted 2025 · Tartu vald 679 684 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.04.2026Muutmiskanne Ä 50217371 / 4
-
12.06.2025Muutmiskanne Ä 50217371 / 3
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50217371 / 2
-
19.12.2022Esmakanne Ä 50217371
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.04.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 11.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 21.06.2023 | Mikroettevõtja |