Kontent EST OÜ
Registrisse kantud 16635752Kontent EST OÜ (registrikood 16635752) on 2022. aastal asutatud osaühing, asukoht Pärnu linn, tegevusala reklaamiagentuuride tegevus (EMTAK 73111). 2025. aasta müügitulu oli 330 296 eurot ja puhaskasum 7 524 eurot, bilansimaht 187 373 eurot. Juhatuse liikmed on Rando Teearu, Simo Teearu, Kätriin Siling. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 20.12.2022 (3 a 9 k) · Metsa tn 18a, Pärnu linn, 80024
Registriandmed KMKR EE102619768 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102619768
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Reklaamiagentuuride tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 2,3 % | 2024: 23,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 5,7 % | 2024: 44,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 69,9 % | 2024: 78,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,5 | 2024: 4,4 |
| Müügitulu kasv | +35,5 % | 2024: +71,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 330 296 | 243 784 | 141 894 |
| Puhaskasum | 7 524 | 56 420 | 95 530 |
| Käibevara | 106 009 | 70 217 | 99 347 |
| Põhivara | 81 364 | 91 918 | 5 346 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 187 373 | 162 135 | 104 693 |
| Kohustised kokku | 56 399 | 34 685 | 9 163 |
| Omakapital | 130 974 | 127 450 | 95 530 |
| Kasumimarginaal | 2,3 % | 23,1 % | 67,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 106 009 € · 56,6 %
- Põhivara 81 364 € · 43,4 %
- Lühiajalised kohustised 41 635 € · 22,2 %
- Pikaajalised kohustised 14 764 € · 7,9 %
- Omakapital 130 974 € · 69,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 30,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 43,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 45 012 € | 18 380 € | 163 792 € | 11 |
| II kv 2026 | 42 210 € | 18 115 € | 148 185 € | 9 |
| I kv 2026 | 39 773 € | 17 150 € | 141 116 € | 10 |
| IV kv 2025 | 29 046 € | 10 981 € | 113 842 € | 13 |
| III kv 2025 | 24 677 € | 11 718 € | 95 344 € | 7 |
| II kv 2025 | 19 536 € | 8 246 € | 87 344 € | 6 |
| I kv 2025 | 14 281 € | 7 080 € | 58 363 € | 6 |
| IV kv 2024 | 12 037 € | 4 690 € | 71 071 € | 5 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 15 004 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 6 127 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 40,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 27,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 54 597 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 071 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Kätriin Siling
- Be Aware Cup OÜ Tegelik kasusaaja
-
Simo Teearu
- ST Marketing OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 9. Suurimad riigihangete võitjad 2026 · Pärnu linn 1 025 021 €
- 37. Suurimad juhatused · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 73) 3 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 55 688 | 31 007 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA · maksed 32 500 €
- Tallinna Ülikool · maksed 18 104 €
- Põlvamaa Arenduskeskus SA · maksed 3 968 €
- Võrumaa Arenduskeskus SA · maksed 1 116 €
Riigihanked
1 leping 5 aastaga · 1 025 021 € ilma raamlepinguteta-
Kala ja kalatoodete turunduskampaania Eestis 1 025 021 €Tartu Ülikool · 08.01.2026 · ühispakkumus
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
22.04.2024Muutmiskanne Ä 50216578 / 5
-
31.01.2024Muutmiskanne Ä 50216578 / 4
-
05.10.2023Muutmiskanne Ä 50216578 / 3
-
22.09.2023Muutmiskanne Ä 50216578 / M3
-
19.09.2023Muutmiskanne Ä 50216578 / M2
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50216578 / 2
-
20.12.2022Esmakanne Ä 50216578
-
06.12.2022Esmakanne Ä 50216578 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 25.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 22.04.2024 | Väikeettevõtja |