Osaühing L.J.A. Ehitus
Registrisse kantud 16637053Osaühing L.J.A. Ehitus (registrikood 16637053) on 2022. aastal asutatud osaühing, asukoht Sauga alevik, tegevusala silla- ja tunneliehitus (EMTAK 42131). 2025. aasta müügitulu oli 735 380 eurot ja puhaskasum 99 364 eurot, bilansimaht 217 395 eurot. Juhatuse liikmed on Lea Aniste, Janter Aniste. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 21.12.2022 (3 a 9 k) · Tiigi tn 25, Sauga alevik, 85008
Registriandmed KMKR EE102568660 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102568660
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Silla- ja tunneliehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 13,5 % | 2024: -5,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 60,0 % | 2024: -43,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 76,2 % | 2024: 80,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,9 | 2024: 4,7 |
| Müügitulu kasv | +31,3 % | 2024: −8,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 735 380 | 559 989 | 608 451 |
| Puhaskasum | 99 364 | -28 746 | 92 525 |
| Käibevara | 200 715 | 76 186 | 109 828 |
| Põhivara | 16 680 | 6 334 | 4 912 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 217 395 | 82 520 | 114 740 |
| Kohustised kokku | 51 752 | 16 241 | 22 215 |
| Omakapital | 165 643 | 66 279 | 92 525 |
| Kasumimarginaal | 13,5 % | -5,1 % | 15,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 200 715 € · 92,3 %
- Põhivara 16 680 € · 7,7 %
- Lühiajalised kohustised 51 752 € · 23,8 %
- Omakapital 165 643 € · 76,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 23,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 7,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
42131 Silla- ja tunneliehitus põhitegevus 525 184 €
-
41001 Elamute ja mitteeluhoonete ehitus 210 196 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 53 662 € | 30 203 € | 243 543 € | 8 |
| II kv 2026 | 45 780 € | 36 250 € | 201 022 € | 9 |
| I kv 2026 | 50 925 € | 30 559 € | 152 959 € | 13 |
| IV kv 2025 | 59 186 € | 33 278 € | 214 088 € | 11 |
| III kv 2025 | 58 392 € | 29 707 € | 258 719 € | 10 |
| II kv 2025 | 29 443 € | 19 312 € | 164 203 € | 12 |
| I kv 2025 | 16 196 € | 11 288 € | 50 238 € | 7 |
| IV kv 2024 | 34 565 € | 21 449 € | 173 069 € | 7 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 17 887 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 10 068 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 56,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 22,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 81 181 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 420 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTiigi tn 25, Sauga alevik, 85008
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 6. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Tori vald 4 tk
- 8. Uued tähed: suurima müügituluga noored ettevõtted 2025 · Tori vald 735 380 €
- 9. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Tori vald 60,0 %
- 12. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Tori vald 13,5 %
- 17. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Tori vald 9 033 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 4 241 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Häädemeeste Vallavalitsus · maksed 4 241 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
07.11.2025Muutmiskanne Ä 50216417 / 4
-
09.09.2025Muutmiskanne Ä 50216417 / 3
-
01.09.2025Muutmiskanne Ä 50216417 / M2
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50216417 / 2
-
21.12.2022Esmakanne Ä 50216417
-
02.12.2022Esmakanne Ä 50216417 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 27.05.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 11.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Väikeettevõtja |