YVB Group OÜ
Registrisse kantud 16638220YVB Group OÜ (registrikood 16638220) on 2022. aastal asutatud osaühing, asukoht Varja küla, tegevusala taimekasvatuse abitegevused (EMTAK 01611). 2025. aasta müügitulu oli 5 943 eurot ja puhaskasum 21 426 eurot, bilansimaht 175 017 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Ülari Vent. Juhatuse liige on Ülari Vent. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.12.2022 (3 a 9 k) · Marja tn 4, Varja küla, 43309
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Taimekasvatuse abitegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 360,5 % | 2024: 168,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 46,4 % | 2024: 40,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 26,4 % | 2024: 15,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,6 | 2024: 1,8 |
| Müügitulu kasv | +0,7 % | 2024: −41,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 5 943 | 5 901 | 10 165 | 0 |
| Puhaskasum | 21 426 | 9 963 | 10 524 | -100 |
| Käibevara | 26 748 | 8 341 | 14 824 | 2 400 |
| Põhivara | 148 269 | 148 269 | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 175 017 | 156 610 | 14 824 | 2 400 |
| Kohustised kokku | 128 804 | 131 823 | – | – |
| Omakapital | 46 213 | 24 787 | 14 824 | 2 400 |
| Kasumimarginaal | 360,5 % | 168,8 % | 103,5 % | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 26 748 € · 15,3 %
- Põhivara 148 269 € · 84,7 %
- Lühiajalised kohustised 5 865 € · 3,4 %
- Pikaajalised kohustised 122 939 € · 70,2 %
- Omakapital 46 213 € · 26,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 73,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 84,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
01611 Taimekasvatuse abitegevused põhitegevus 4 741 €
-
74991 Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus 1 202 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2026 | 100 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 73 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 100 € | 0 € | 0 € | 0 |
I kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 33 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Ülari Vent
- Valaste Agro OÜ Juhatuse liige
- MTÜ Ontika Jahiselts Juhatuse liige
- Variku OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 1 682 | 23 554 |
| Toetused kokku | 1 682 | 23 554 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · toetus 1 682 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50217745 / 2
-
23.12.2022Esmakanne Ä 50217745
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 17.08.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 17.08.2026 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.07.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 30.07.2024 | Mikroettevõtja |