Harmondra OÜ
Registrisse kantud 16639164Harmondra OÜ (registrikood 16639164) on 2022. aastal asutatud osaühing, asukoht Horsa küla, tegevusala kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (EMTAK 74991). 2025. aasta müügitulu oli 27 690 eurot ja puhaskasum -4 426 eurot, bilansimaht 7 184 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Monika Vändra. Juhatuse liige on Monika Vändra. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 27.12.2022 (3 a 9 k) · Mee-Horsa, Horsa küla, 65517
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -16,0 % | 2024: 13,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -86,7 % | 2024: 61,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 71,0 % | 2024: 71,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,5 | 2024: 3,5 |
| Müügitulu kasv | −36,7 % | 2024: +35,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 27 690 | 43 743 | 32 398 |
| Puhaskasum | -4 426 | 5 848 | 3 704 |
| Käibevara | 7 184 | 13 334 | 6 101 |
| Põhivara | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 7 184 | 13 334 | 6 101 |
| Kohustised kokku | 2 081 | 3 805 | 2 397 |
| Omakapital | 5 103 | 9 529 | 3 704 |
| Kasumimarginaal | -16,0 % | 13,4 % | 11,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 7 184 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 2 081 € · 29,0 %
- Omakapital 5 103 € · 71,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 29,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 713 € | 1 776 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 1 713 € | 1 776 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 1 713 € | 1 776 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 1 142 € | 1 184 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 1 713 € | 1 776 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 1 142 € | 1 184 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 967 € | 1 018 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 955 € | 1 006 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 571 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 592 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 103,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Monika Vändra
- Eesti Akadeemiline Seksoloogia Selts Tegelik kasusaaja
- Hedonica OÜ Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 3 749 | 3 877 |
| Müük avalikule sektorile | – | 1 300 |
| Toetused kokku | 3 749 | 3 877 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Sotsiaalkindlustusamet · toetus 3 749 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50217849 / 3
-
30.12.2022Muutmiskanne Ä 50217849 / 2
-
27.12.2022Esmakanne Ä 50217849
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Mikroettevõtja |