Straightforward OÜ
Registrisse kantud 16645408Straightforward OÜ (registrikood 16645408) on 2023. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused (EMTAK 62901). 2025. aasta müügitulu oli 35 999 eurot ja puhaskasum -19 698 eurot, bilansimaht 1 887 eurot. Juhatuse liikmed on Andrii Rozumnyi, Jaana Metsamaa, Maksym Viushkin. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 04.01.2023 (3 a 9 k) · Kalasadama tn 4a, Tallinn, 10415
Registriandmed KMKR EE102702439 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102702439
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -54,7 % | 2024: -28,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: -55,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | -9,2 % | 2024: 95,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,2 | 2024: 19,9 |
| Müügitulu kasv | −6,4 % | 2024: +669,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 35 999 | 38 450 | 5 000 |
| Puhaskasum | -19 698 | -10 852 | 27 877 |
| Käibevara | 435 | 18 430 | 32 449 |
| Põhivara | 1 452 | 2 022 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 887 | 20 452 | 32 449 |
| Kohustised kokku | 2 060 | 927 | 2 072 |
| Omakapital | -173 | 19 525 | 30 377 |
| Kasumimarginaal | -54,7 % | -28,2 % | 557,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 435 € · 23,1 %
- Põhivara 1 452 € · 76,9 %
- Lühiajalised kohustised 2 060 € · 109,2 %
- Omakapital -173 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 109,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 76,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 10 141 € | 6 882 € | 20 164 € | 3 |
| II kv 2026 | 5 280 € | 3 926 € | 13 043 € | 3 |
| I kv 2026 | 12 097 € | 3 321 € | 40 059 € | 3 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 1 264 € | 0 |
| III kv 2025 | 12 211 € | 9 835 € | 16 545 € | 2 |
| II kv 2025 | 7 690 € | 5 783 € | 15 013 € | 3 |
| I kv 2025 | 5 327 € | 3 402 € | 10 998 € | 2 |
| IV kv 2024 | 4 397 € | 2 844 € | 11 367 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 380 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 294 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 67,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 50,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 6 721 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 471 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Tanel Kosk
- Eesti Apostlik-Õigeusu Kiriku Tartu Pühade Aleksandrite Kogudus Juhatuse liige
- Upsteem.com OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
- Fluent Five OÜ Juhatuse liige
- TÜ Galuto Osanik
-
Jaana Metsamaa
- Tartu linn, Jakobi tn 25 korteriühistu Juhatuse liige
- Ilse köögis OÜ Osanik
- JM OÜ Juhatuse liige
- Women4Cyber Eesti MTÜ Tegelik kasusaaja
-
Martin Ojala
- MOKSO OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ Tuleviku Väetis Tegelik kasusaaja
-
Maksym Viushkin
- Kriipsujuku OÜ Tegelik kasusaaja
-
Andrii Rozumnyi
- Pisike Puu OÜ Tegelik kasusaaja
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 25.07.2025
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (5)
-
Fluent Five OÜ 26 %
-
OÜ Tuleviku Väetis 26 %
-
JM OÜ 26 %
-
Pisike Puu OÜ 17 %
-
Kriipsujuku OÜ 5 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 14. Suurimad juhatused · Info ja side (EMTAK 62) 5 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 45 507 | 24 595 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Rae Vallavalitsus · maksed 11 904 €
- AS Tallinna Linnatransport · maksed 10 416 €
- Majandus- ja Teeninduskolledž · maksed 9 920 €
- Tallinna Konstantin Pätsi Vabaõhukool · maksed 8 927 €
- AS Matsalu Veevärk · maksed 4 340 €
Riigihanked
1 leping 5 aastaga · 0 € ilma raamlepinguteta-
Riigi Info- ja Kommunikatsioonitehnoloogia Keskus · 13.05.2025 · raamleping
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubKordon's GRC platform saves you hours, simplifies audit preparation, and keeps your team aligned. Spreadsheets were not built for GRC. Kordon is.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
25.07.2025Muutmiskanne Ä 50218549 / 3
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50218549 / 2
-
04.01.2023Esmakanne Ä 50218549
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 19.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.07.2024 | Väikeettevõtja |