Granetrade OÜ
Registrisse kantud 16653282Granetrade OÜ (registrikood 16653282) on 2023. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala teravilja, töötlemata tubaka, seemnete ja loomasööda hulgimüük (EMTAK 46211). 2025. aasta müügitulu oli 136 014 eurot ja puhaskasum 213 199 eurot, bilansimaht 13 000 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Mykola Mandzia. Juhatuse liige on Mykola Mandzia. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.01.2023 (3 a 9 k) · Narva mnt 7-636, Tallinn, 10117
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Teravilja, töötlemata tubaka, seemnete ja loomasööda hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 156,7 % | 2024: 0,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 1 640,0 % | 2024: – |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: -460,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: 0,2 |
| Müügitulu kasv | −99,8 % | 2024: +1 547,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 136 014 | 62 415 996 | 3 789 598 |
| Puhaskasum | 213 199 | 17 055 | -217 254 |
| Käibevara | 13 000 | 43 523 | 194 766 |
| Põhivara | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 13 000 | 43 523 | 194 766 |
| Kohustised kokku | 0 | 243 722 | 412 020 |
| Omakapital | 13 000 | -200 199 | -217 254 |
| Kasumimarginaal | 156,7 % | 0,0 % | -5,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 13 000 € · 100,0 %
- Omakapital 13 000 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 183 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 394 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Igor Rozdolschii
- A2verse OÜ Prokurist
- Mediaricks OÜ Prokurist
- BroadStream OÜ Prokurist
- Decolife Grupp OÜ Prokurist
- TraffLeader OÜ Prokurist
- Salatech Finance OÜ Prokurist
- JoinUP! Travel Services OÜ Prokurist
- Crystal Management Investments OÜ Prokurist
-
Accretio OÜ
- KristalDigital OÜ Muu roll
- Jetcreative OÜ Muu roll
- Code Art OÜ Muu roll
- Melory Company OÜ Muu roll
- Archiki OÜ Muu roll
- Boosta Start Up Factory OÜ Muu roll
- Ads4you OÜ Muu roll
- Photo Editz OÜ Muu roll
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 17. Suurima käibelangusega ettevõtted 2025 · Kaubandus (EMTAK 46) 99,8 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50219353 / 2
-
13.01.2023Esmakanne Ä 50219353
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 06.07.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 20.05.2026 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 07.06.2024 | Väikeettevõtja |