DevHandler OÜ
Registrisse kantud 16655335DevHandler OÜ (registrikood 16655335) on 2023. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 1 178 130 eurot ja puhaskasum 232 293 eurot, bilansimaht 347 237 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Yevhen Kliakhin. Juhatuse liige on Yevhen Kliakhin. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 17.01.2023 (3 a 9 k) · Sepapaja tn 6, Tallinn, 15551
Registriandmed KMKR EE102739059 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102739059
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 19,7 % | 2024: 29,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 85,7 % | 2024: 104,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 78,1 % | 2024: 83,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,6 | 2024: 6,1 |
| Müügitulu kasv | +821,2 % | 2024: – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 178 130 | 127 895 | 0 |
| Puhaskasum | 232 293 | 37 850 | -1 473 |
| Käibevara | 347 237 | 43 501 | 0 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 347 237 | 43 501 | 0 |
| Kohustised kokku | 76 066 | 7 124 | 1 473 |
| Omakapital | 271 171 | 36 377 | -1 473 |
| Kasumimarginaal | 19,7 % | 29,6 % | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 347 237 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 76 066 € · 21,9 %
- Omakapital 271 171 € · 78,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 21,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 3 440 € | 0 € | 263 392 € | 0 |
| II kv 2026 | 19 € | 11 € | 391 475 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 473 465 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 431 063 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 465 690 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 245 876 € | 0 |
| I kv 2025 | 229 € | 0 € | 93 492 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 60 226 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 147 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 1,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 87 797 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
09.01.2026Muutmiskanne Ä 50219587 / 4
-
02.04.2025Muutmiskanne Ä 50219587 / 3
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50219587 / 2
-
17.01.2023Esmakanne Ä 50219587
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 19.02.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 01.04.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 28.03.2024 | Väikeettevõtja |