DevZero Consulting OÜ
Registrisse kantud 16661229DevZero Consulting OÜ (registrikood 16661229) on 2023. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala arvutialased konsultatsioonid (EMTAK 62201). 2025. aasta müügitulu oli 3 879 eurot ja puhaskasum 43 eurot, bilansimaht 1 796 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Mart Meier. Juhatuse liige on Mart Meier. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 25.01.2023 (3 a 8 k) · Ravi tn 9, Tallinn, 10138
Registriandmed KMKR EE102579222 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102579222
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Arvutialased konsultatsioonid
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 1,1 % | 2024: 1,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 2,4 % | 2024: 4,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,6 % | 2024: 97,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 69,1 | 2024: 44,2 |
| Müügitulu kasv | −35,8 % | 2024: −74,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 879 | 6 040 | 23 953 |
| Puhaskasum | 43 | 80 | 1 648 |
| Käibevara | 1 796 | 1 767 | 4 155 |
| Põhivara | 0 | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 796 | 1 767 | 4 155 |
| Kohustised kokku | 26 | 40 | 2 507 |
| Omakapital | 1 770 | 1 727 | 1 648 |
| Kasumimarginaal | 1,1 % | 1,3 % | 6,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 796 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 26 € · 1,4 %
- Omakapital 1 770 € · 98,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 69,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 1,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 49 € | 0 € | 440 € | 0 |
| I kv 2026 | 63 € | 0 € | 360 € | 0 |
| IV kv 2025 | 28 € | 0 € | 160 € | 0 |
| III kv 2025 | 37 € | 0 € | 200 € | 0 |
| II kv 2025 | 127 € | 0 € | 2 819 € | 0 |
| I kv 2025 | 149 € | 0 € | 1 348 € | 0 |
| IV kv 2024 | 33 € | 0 € | 362 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 570 | 2 187 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Rahvusooper Estonia · maksed 570 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50219839 / 3
-
31.03.2023Muutmiskanne Ä 50219839 / 2
-
25.01.2023Esmakanne Ä 50219839
-
20.01.2023Esmakanne Ä 50219839 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 08.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 18.03.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 13.04.2024 | Mikroettevõtja |