GL OÜ
Registrisse kantud 16661264GL OÜ (registrikood 16661264) on 2023. aastal asutatud osaühing, asukoht Rannamõisa küla, tegevusala spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus (EMTAK 47911). 2025. aasta müügitulu oli 196 639 eurot ja puhaskasum -3 193 eurot, bilansimaht 7 841 eurot. Juhatuse liikmed on Gertrud Laanoja, Lotta Kirke Kaares. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 25.01.2023 (3 a 8 k) · Vankri tee 6, Rannamõisa küla, 76906
Registriandmed KMKR EE102579251 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102579251
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -1,6 % | 2024: 2,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -49,9 % | 2024: 98,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 81,6 % | 2024: 38,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 5,4 | 2024: 1,6 |
| Müügitulu kasv | −38,6 % | 2024: +614,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 196 639 | 320 376 | 44 822 |
| Puhaskasum | -3 193 | 9 418 | 171 |
| Käibevara | 7 841 | 25 227 | 4 939 |
| Põhivara | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 7 841 | 25 227 | 4 939 |
| Kohustised kokku | 1 444 | 15 638 | 4 768 |
| Omakapital | 6 397 | 9 589 | 171 |
| Kasumimarginaal | -1,6 % | 2,9 % | 0,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 7 841 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 1 444 € · 18,4 %
- Omakapital 6 397 € · 81,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 5,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 18,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
47911 Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus põhitegevus 123 293 €
-
93291 Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused 73 346 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 100 € | 51 € | 139 471 € | 0 |
| II kv 2026 | 3 208 € | 0 € | 21 914 € | 0 |
| I kv 2026 | 1 670 € | 0 € | 24 663 € | 0 |
| IV kv 2025 | 1 136 € | 0 € | 22 774 € | 0 |
| III kv 2025 | 7 869 € | 0 € | 146 496 € | 0 |
| II kv 2025 | 214 € | 0 € | 15 394 € | 0 |
| I kv 2025 | 1 141 € | 0 € | 47 144 € | 0 |
| IV kv 2024 | 2 135 € | 0 € | 46 255 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 700 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 17 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 2,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 1,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 46 490 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Gertrud Laanoja
- LPV OÜ Osanik
-
Lotta Kirke Kaares
- Low Key OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemVankri tee 6, Rannamõisa küla, 76906
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 1 806 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- SA Tallinna Kultuurikatel · maksed 1 806 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2026Muutmiskanne Ä 50220220 / 4
-
26.05.2025Muutmiskanne Ä 50220220 / 3
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50220220 / 2
-
25.01.2023Esmakanne Ä 50220220
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 27.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Väikeettevõtja |