Simata OÜ
Registrisse kantud 16665457Simata OÜ (registrikood 16665457) on 2023. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2024. aasta müügitulu oli 39 390 eurot ja puhaskasum 20 578 eurot, bilansimaht 36 753 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Anna Strelets. Juhatuse liige on Anna Strelets. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 31.01.2023 (3 a 8 k) · Laki tn 11b, Tallinn, 12915
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 52,2 % | 2023: 23,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 73,2 % | 2023: 100,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 76,5 % | 2023: 64,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,3 | 2023: 2,8 |
| Müügitulu kasv | +24,6 % | 2023: – |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 39 390 | 31 610 |
| Puhaskasum | 20 578 | 7 541 |
| Käibevara | 36 753 | 11 714 |
| Põhivara | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 36 753 | 11 714 |
| Kohustised kokku | 8 634 | 4 173 |
| Omakapital | 28 119 | 7 541 |
| Kasumimarginaal | 52,2 % | 23,9 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 36 753 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 8 634 € · 23,5 %
- Omakapital 28 119 € · 76,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 23,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane IV kv 2025Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| IV kv 2025 | 1 081 € | 1 169 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 4 349 € | 4 701 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 3 857 € | 4 170 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 3 839 € | 4 155 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 4 339 € | 4 704 € | 0 € | 1 |
| III kv 2024 | 4 610 € | 4 998 € | 0 € | 1 |
| II kv 2024 | 4 678 € | 5 072 € | 0 € | 1 |
| I kv 2024 | 3 343 € | 3 627 € | 0 € | 1 |
IV kv 2025 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 360 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 390 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 108,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Anna Strelets
- Osaühing ABC-Tehnika Osanik Pankrotis Maksuvõlg
- Legal Vision OÜ Osanik
- MTÜ OLEN EDUKAS Juhatuse liige
- Cimarcom OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50220669 / 2
-
31.01.2023Esmakanne Ä 50220669
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 15.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Mikroettevõtja |