Ventlab OÜ
Registrisse kantud 16673209Ventlab OÜ (registrikood 16673209) on 2023. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala muu tehniline katsetamine ja analüüs (EMTAK 71209). 2025. aasta müügitulu oli 198 069 eurot ja puhaskasum 17 006 eurot, bilansimaht 56 050 eurot. Juhatuse liikmed on Erik Kirsman, Ragnar Raid. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.02.2023 (3 a 8 k) · Jalaka tn 69, Tartu linn, 50109
Registriandmed KMKR EE102584974 · osakapital 100 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102584974
- Osakapital
- 100 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu tehniline katsetamine ja analüüs
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 8,6 % | 2024: 4,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 179,5 % | 2024: – |
| Omakapitali osakaal varadest | 16,9 % | 2024: -6,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,1 | 2024: 0,9 |
| Müügitulu kasv | +64,6 % | 2024: +29,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 198 069 | 120 346 | 92 703 |
| Puhaskasum | 17 006 | 5 892 | -13 526 |
| Käibevara | 33 425 | 10 424 | 16 097 |
| Põhivara | 22 625 | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 56 050 | 10 424 | 16 097 |
| Kohustised kokku | 46 577 | 11 058 | 15 523 |
| Omakapital | 9 473 | -634 | 574 |
| Kasumimarginaal | 8,6 % | 4,9 % | -14,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 33 425 € · 59,6 %
- Põhivara 22 625 € · 40,4 %
- Lühiajalised kohustised 30 215 € · 53,9 %
- Pikaajalised kohustised 16 362 € · 29,2 %
- Omakapital 9 473 € · 16,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 83,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 40,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 17 368 € | 11 933 € | 58 727 € | 5 |
| II kv 2026 | 13 819 € | 8 620 € | 45 870 € | 5 |
| I kv 2026 | 12 150 € | 9 414 € | 37 205 € | 4 |
| IV kv 2025 | 15 724 € | 10 687 € | 47 304 € | 4 |
| III kv 2025 | 17 406 € | 11 184 € | 68 561 € | 4 |
| II kv 2025 | 14 544 € | 8 796 € | 36 720 € | 4 |
| I kv 2025 | 13 338 € | 7 203 € | 40 725 € | 4 |
| IV kv 2024 | 11 973 € | 6 434 € | 38 502 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 5 789 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 3 978 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 68,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 29,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 19 576 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 530 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Ragnar Raid
- Avalast OÜ Tegelik kasusaaja
- Netic OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- Avalast Rent OÜ Osanik
- Terpet OÜ Tegelik kasusaaja
- Nõrkvoolu Süsteemid OÜ Juhatuse liige
- Ruka OÜ Juhatuse liige
- Alarõhutest OÜ Juhatuse liige
- Theta Consulting OÜ Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemJalaka tn 69, Tartu linn, 50109
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 868 | 19 890 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Ida-Tallinna Keskhaigla AS · maksed 496 €
- Viimsi Haldus OÜ · maksed 372 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
15.08.2024Muutmiskanne Ä 50221515 / 3
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50221515 / 2
-
09.02.2023Esmakanne Ä 50221515
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 22.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 18.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 04.05.2024 | Mikroettevõtja |