OÜ Varameri
Registrisse kantud 16678661OÜ Varameri (registrikood 16678661) on 2023. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala juriidilised toimingud (EMTAK 6910). 2025. aasta müügitulu oli 39 600 eurot ja puhaskasum 20 965 eurot, bilansimaht 26 096 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Osaühing VARAMÄGI. Juhatuse liige on Anti Kallam. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 17.02.2023 (3 a 8 k) · Ropka tn 24, Tartu linn, 50111
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 1 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 1 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Juriidilised toimingud
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 52,9 % | 2024: -336,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 93,1 % | 2024: -130,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 86,3 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 7,3 | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +6 500,0 % | 2024: −96,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 39 600 | 600 | 15 370 |
| Puhaskasum | 20 965 | -2 021 | 12 570 |
| Käibevara | 26 096 | 1 550 | 12 571 |
| Põhivara | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 26 096 | 1 550 | 12 571 |
| Kohustised kokku | 3 581 | – | – |
| Omakapital | 22 515 | 1 550 | 12 571 |
| Kasumimarginaal | 52,9 % | -336,8 % | 81,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 26 096 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 3 581 € · 13,7 %
- Omakapital 22 515 € · 86,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 7,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 13,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2026 | 3 221 € | 3 581 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 3 221 € | 3 581 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 3 221 € | 3 581 € | 0 € | 0 |
II kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 074 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 194 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 111,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Anti Kallam
- Vaivara Kalmistud Sihtasutus Juhatuse liige
- Hilot OÜ Tegelik kasusaaja
- Osaühing VARAMÄGI Tegelik kasusaaja
-
Osaühing VARAMÄGI
- Hilot OÜ Osanik
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
Osaühing VARAMÄGI 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 26 400 | 36 300 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Narva-Jõesuu Linnavalitsus · maksed 26 400 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50222095 / 2
-
17.02.2023Esmakanne Ä 50222095
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 25.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 19.06.2024 | Mikroettevõtja |