Sporenet OÜ
Registrisse kantud 16686175Sporenet OÜ (registrikood 16686175) on 2023. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2024. aasta müügitulu oli 60 488 eurot ja puhaskasum 6 416 eurot, bilansimaht 19 533 eurot. Juhatuse liikmed on Ra Koort, Indrek Liivlaid. Maksuvõlg on 977,99 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 01.03.2023 (3 a 7 k) · Erika tn 14, Tallinn, 10416
Registriandmed KMKR EE102591941 · osakapital 530 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102591941
- Osakapital
- 530 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 10,6 % | 2023: 43,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 36,2 % | 2023: 95,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 90,6 % | 2023: 94,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,8 | 2023: 16,6 |
| Müügitulu kasv | +146,7 % | 2023: – |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 60 488 | 24 522 |
| Puhaskasum | 6 416 | 10 754 |
| Käibevara | 7 033 | 12 007 |
| Põhivara | 12 500 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 19 533 | 12 007 |
| Kohustised kokku | 1 833 | 723 |
| Omakapital | 17 700 | 11 284 |
| Kasumimarginaal | 10,6 % | 43,9 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 7 033 € · 36,0 %
- Põhivara 12 500 € · 64,0 %
- Lühiajalised kohustised 1 833 € · 9,4 %
- Omakapital 17 700 € · 90,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 9,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 64,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 042 € | 0 € | 9 889 € | 0 |
| II kv 2026 | 2 169 € | 0 € | 19 364 € | 0 |
| I kv 2026 | 1 454 € | 0 € | 5 250 € | 0 |
| IV kv 2025 | 3 122 € | 0 € | 25 036 € | 0 |
| III kv 2025 | 1 303 € | 0 € | 7 908 € | 0 |
| II kv 2025 | 2 237 € | 0 € | 19 598 € | 0 |
| I kv 2025 | 3 280 € | 0 € | 15 550 € | 0 |
| IV kv 2024 | 1 040 € | 0 € | 13 968 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 681 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 20,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 3 296 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 977,99 €
- 07.10.2026 977,71 €
- 29.09.2026 1 594,68 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Ra Koort
- Tallinn, Sakala tn 9 korteriühistu Juhatuse liige
- I Can't Take This Anymore For Real Holdings OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
-
Indrek Liivlaid
- Ühiosang OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
22.07.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50222928 / 4
-
13.10.2023Muutmiskanne Ä 50222928 / 3
-
12.10.2023Muutmiskanne Ä 50222928 / M2
-
09.10.2023Muutmiskanne Ä 50222928 / M1
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50222928 / 2
-
01.03.2023Esmakanne Ä 50222928
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 21.10.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 13.06.2024 | Väikeettevõtja |