Evima OÜ
Registrisse kantud 16690024Evima OÜ (registrikood 16690024) on 2023. aastal asutatud osaühing, asukoht Rakvere linn, tegevusala muud kaeve- ja mullatööd (EMTAK 43129). 2025. aasta müügitulu oli 24 534 eurot ja puhaskasum 5 043 eurot, bilansimaht 38 213 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Egle Kuuseoks. Juhatuse liige on Egle Kuuseoks. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.03.2023 (3 a 7 k) · J. Kunderi tn 8, Rakvere linn, 44307
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud kaeve- ja mullatööd
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 20,6 % | 2024: 23,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 13,4 % | 2024: 26,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,2 % | 2024: 97,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 30,0 | 2024: 12,8 |
| Müügitulu kasv | −34,0 % | 2024: +21,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 24 534 | 37 184 | 30 713 |
| Puhaskasum | 5 043 | 8 615 | 21 383 |
| Käibevara | 20 187 | 11 632 | 22 777 |
| Põhivara | 18 026 | 21 774 | 1 478 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 38 213 | 33 406 | 24 255 |
| Kohustised kokku | 672 | 908 | 372 |
| Omakapital | 37 541 | 32 498 | 23 883 |
| Kasumimarginaal | 20,6 % | 23,2 % | 69,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 20 187 € · 52,8 %
- Põhivara 18 026 € · 47,2 %
- Lühiajalised kohustised 672 € · 1,8 %
- Omakapital 37 541 € · 98,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 30,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 1,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 47,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50223346 / 2
-
07.03.2023Esmakanne Ä 50223346
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 18.03.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 09.04.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 25.04.2024 | Väikeettevõtja |