Onelogic Solutions OÜ
Registrisse kantud 16690107Onelogic Solutions OÜ (registrikood 16690107) on 2023. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 2 753 569 eurot ja puhaskasum 238 606 eurot, bilansimaht 1 477 753 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Viacheslav Chernysh. Juhatuse liige on Viacheslav Chernysh. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.03.2023 (3 a 7 k) · Narva mnt 5, Tallinn, 10117
Registriandmed KMKR EE102620278 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102620278
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 8,7 % | 2024: 25,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 16,8 % | 2024: 57,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,2 % | 2024: 99,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 26,3 | 2024: 565,8 |
| Müügitulu kasv | +3,7 % | 2024: +60,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 753 569 | 2 654 431 | 1 656 329 |
| Puhaskasum | 238 606 | 688 477 | 500 635 |
| Käibevara | 1 477 753 | 1 194 968 | 504 379 |
| Põhivara | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 477 753 | 1 194 968 | 504 379 |
| Kohustised kokku | 56 291 | 2 112 | 1 244 |
| Omakapital | 1 421 462 | 1 192 856 | 503 135 |
| Kasumimarginaal | 8,7 % | 25,9 % | 30,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 477 753 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 56 291 € · 3,8 %
- Omakapital 1 421 462 € · 96,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 26,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 3,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 3 056 € | 2 475 € | 187 403 € | 0 |
| II kv 2026 | 4 005 € | 2 595 € | 231 177 € | 0 |
| I kv 2026 | 2 475 € | 2 475 € | 160 155 € | 0 |
| IV kv 2025 | 3 885 € | 2 475 € | 868 780 € | 0 |
| III kv 2025 | 2 794 € | 2 475 € | 1 678 026 € | 0 |
| II kv 2025 | 2 475 € | 2 475 € | 1 584 507 € | 0 |
| I kv 2025 | 2 073 € | 2 073 € | 1 259 859 € | 0 |
| IV kv 2024 | 1 988 € | 1 988 € | 1 316 521 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 019 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 825 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 81,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 1,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 62 468 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Baltic Business Services OÜ
- Koonol Food Traders OÜ Muu roll
- smartbnb OÜ Muu roll
- ForestWay OÜ Muu roll
- NSB WHOLESALE TRADELINK OÜ Muu roll
- Inoxoft OÜ Muu roll
- Spiral Up Game Publishing OÜ Muu roll
- Travmonde OÜ Muu roll
- MDRK intercorp OÜ Muu roll
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 49. Uued tähed: suurima müügituluga noored ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 62) 2 753 569 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
07.03.2024Muutmiskanne Ä 50223008 / 4
-
06.03.2024Muutmiskanne Ä 50223008 / 3
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50223008 / 2
-
07.03.2023Esmakanne Ä 50223008
-
03.03.2023Esmakanne Ä 50223008 / M2
-
02.03.2023Esmakanne Ä 50223008 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 09.09.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 01.12.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Väikeettevõtja |