Millstone 8 OÜ
Registrisse kantud 16694080Millstone 8 OÜ (registrikood 16694080) on 2023. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70221). 2023. aasta müügitulu oli 39 834 eurot ja puhaskasum 33 677 eurot, bilansimaht 35 953 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Marko Veski. Juhatuse liige on Marko Veski. Maksuvõlg on 13 453,99 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.03.2023 (3 a 7 k) · Lehe tn 27, Tallinn, 13425
Registriandmed KMKR EE102608038 · osakapital 100 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102608038
- Osakapital
- 100 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2023
| Kasumimarginaal | 84,5 % | |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 99,7 % | |
| Omakapitali osakaal varadest | 93,9 % | |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 16,5 | |
| Müügitulu kasv | – |
| Näitaja, € | 2023 |
|---|---|
| Müügitulu | 39 834 |
| Puhaskasum | 33 677 |
| Käibevara | 35 953 |
| Põhivara | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 35 953 |
| Kohustised kokku | 2 177 |
| Omakapital | 33 776 |
| Kasumimarginaal | 84,5 % |
Bilansi struktuur 2023
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 35 953 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 2 177 € · 6,1 %
- Omakapital 33 776 € · 93,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 16,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 6,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 24 368 € | 0 |
| II kv 2025 | 13 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 1 467 € | 174 € | 7 632 € | 1 |
| IV kv 2024 | 1 204 € | 154 € | 5 378 € | 1 |
| III kv 2024 | 3 440 € | 794 € | 49 967 € | 2 |
| II kv 2024 | 1 919 € | 1 190 € | 25 652 € | 1 |
| I kv 2024 | 3 321 € | 1 190 € | 12 600 € | 1 |
| IV kv 2023 | 4 121 € | 1 134 € | 11 400 € | 1 |
II kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 8 123 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 29.09.2026 13 453,99 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Marko Veski
- Production 8 OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- Settings OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 37. Kõige kauem maksuvõlas olnud ettevõtted · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 70) 1 päeva
- 50. Suurimad maksuvõlad · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 70) 13 454 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
19.07.2024Muutmiskanne Ä 50223547 / 4
-
22.04.2024Muutmiskanne Ä 50223547 / 3
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50223547 / 2
-
13.03.2023Esmakanne Ä 50223547
-
09.03.2023Esmakanne Ä 50223547 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2023 | 25.09.2024 | Mikroettevõtja |