VZ-Systems OÜ
Registrisse kantud 16694200VZ-Systems OÜ (registrikood 16694200) on 2023. aastal asutatud osaühing, asukoht Jüri alevik, tegevusala sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük (EMTAK 46832). 2024. aasta müügitulu oli 174 700 eurot ja puhaskasum 21 274 eurot, bilansimaht 118 394 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Nikita Muhins. Juhatuse liige on Nikita Muhins. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.03.2023 (3 a 7 k) · Veetorni tn 9, Jüri alevik, 75301
Registriandmed KMKR EE102607660 · osakapital 10 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102607660
- Osakapital
- 10 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 12,2 % | 2023: 19,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 18,7 % | 2023: 100,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,3 % | 2023: 92,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 26,8 | 2023: 12,4 |
| Müügitulu kasv | −63,2 % | 2023: – |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 174 700 | 475 076 |
| Puhaskasum | 21 274 | 92 693 |
| Käibevara | 118 394 | 100 809 |
| Põhivara | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 118 394 | 100 809 |
| Kohustised kokku | 4 417 | 8 106 |
| Omakapital | 113 977 | 92 703 |
| Kasumimarginaal | 12,2 % | 19,5 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 118 394 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 4 417 € · 3,7 %
- Omakapital 113 977 € · 96,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 26,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 3,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 471 € | 501 € | 35 753 € | 0 |
| IV kv 2025 | 15 637 € | 16 383 € | 115 154 € | 1 |
| III kv 2025 | 45 086 € | 46 778 € | 274 084 € | 1 |
| II kv 2025 | 58 801 € | 61 731 € | 339 475 € | 27 |
| I kv 2025 | 23 441 € | 24 420 € | 212 700 € | 20 |
| IV kv 2024 | 474 € | 496 € | 83 290 € | 11 |
| III kv 2024 | 1 270 € | 1 322 € | 47 747 € | 1 |
II kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
14.04.2026Muutmiskanne Ä 50223782 / 3
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50223782 / 2
-
13.03.2023Esmakanne Ä 50223782
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 30.05.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 12.08.2024 | Mikroettevõtja |