Hellcar24 OÜ
Registrisse kantud 16694737Hellcar24 OÜ (registrikood 16694737) on 2023. aastal asutatud osaühing, asukoht Kohtla-Järve linn, tegevusala mootorsõidukite remont ja hooldus (EMTAK 95311). 2025. aasta müügitulu oli 140 340 eurot ja puhaskasum -1 286 eurot, bilansimaht 17 398 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Pavel Dovženko. Juhatuse liige on Pavel Dovženko. Maksuvõlg on 753,97 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 14.03.2023 (3 a 7 k) · Iidla põik 5, Kohtla-Järve linn, 31022
Registriandmed KMKR EE102595921 · osakapital 2 550 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102595921
- Osakapital
- 2 550 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mootorsõidukite remont ja hooldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -0,9 % | 2024: 6,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -15,9 % | 2024: 72,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 46,6 % | 2024: 76,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,5 | 2024: 2,8 |
| Müügitulu kasv | +24,1 % | 2024: +105,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 140 340 | 113 125 | 55 039 |
| Puhaskasum | -1 286 | 6 838 | 3 |
| Käibevara | 5 001 | 8 160 | 3 967 |
| Põhivara | 12 397 | 4 134 | 4 467 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 17 398 | 12 294 | 8 434 |
| Kohustised kokku | 9 293 | 2 903 | 5 881 |
| Omakapital | 8 105 | 9 391 | 2 553 |
| Kasumimarginaal | -0,9 % | 6,0 % | 0,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 5 001 € · 28,7 %
- Põhivara 12 397 € · 71,3 %
- Lühiajalised kohustised 9 293 € · 53,4 %
- Omakapital 8 105 € · 46,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 53,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 71,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 5 034 € | 3 546 € | 37 802 € | 4 |
| II kv 2026 | 5 234 € | 2 367 € | 54 240 € | 4 |
| I kv 2026 | 4 761 € | 2 493 € | 33 641 € | 3 |
| IV kv 2025 | 3 268 € | 487 € | 48 080 € | 3 |
| III kv 2025 | 3 023 € | 1 050 € | 49 439 € | 2 |
| II kv 2025 | 2 673 € | 1 232 € | 36 320 € | 2 |
| I kv 2025 | 2 692 € | 1 295 € | 35 837 € | 2 |
| IV kv 2024 | 3 437 € | 1 481 € | 33 705 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 678 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 182 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 70,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 13,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 12 601 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 568 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 07.10.2026 753,97 €
- 29.09.2026 1 507,95 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 3 813 | 1 476 |
| Toetused kokku | 3 813 | 1 476 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Eesti Töötukassa · toetus 3 813 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
04.02.2026Muutmiskanne Ä 50223701 / 3
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50223701 / 2
-
14.03.2023Esmakanne Ä 50223701
-
13.03.2023Esmakanne Ä 50223701 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 24.02.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 07.03.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 04.04.2024 | Väikeettevõtja |