Henktec OÜ
Registrisse kantud 16695820Henktec OÜ (registrikood 16695820) on 2023. aastal asutatud osaühing, asukoht Saarlasõ küla, tegevusala muud insener-tehnilised tegevusalad (EMTAK 71129). 2025. aasta müügitulu oli 39 585 eurot ja puhaskasum -1 421 eurot, bilansimaht 3 823 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Mihkel Henk. Juhatuse liikmed on Mari-Liis Henk, Mihkel Henk. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 15.03.2023 (3 a 7 k) · Kalevi, Saarlasõ küla, 66281
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 0 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 0 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud insener-tehnilised tegevusalad
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -3,6 % | 2024: -10,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -104,0 % | 2024: -147,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 35,8 % | 2024: 55,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,6 | 2024: 2,2 |
| Müügitulu kasv | −0,8 % | 2024: +45,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 39 585 | 39 924 | 27 360 |
| Puhaskasum | -1 421 | -4 103 | 6 891 |
| Käibevara | 3 823 | 5 062 | 8 601 |
| Põhivara | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 3 823 | 5 062 | 8 601 |
| Kohustised kokku | 2 456 | 2 274 | 1 710 |
| Omakapital | 1 367 | 2 788 | 6 891 |
| Kasumimarginaal | -3,6 % | -10,3 % | 25,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 3 823 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 2 456 € · 64,2 %
- Omakapital 1 367 € · 35,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 64,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 817 € | 2 961 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 2 329 € | 2 425 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 1 001 € | 1 057 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 930 € | 970 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 2 951 € | 3 081 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 2 787 € | 2 909 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 1 858 € | 1 940 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 2 687 € | 2 809 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 939 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 987 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 105,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 898 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKalevi, Saarlasõ küla, 66281
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50223811 / 2
-
15.03.2023Esmakanne Ä 50223811
-
14.03.2023Esmakanne Ä 50223811 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 10.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Mikroettevõtja |