Krundeks OÜ
Registrisse kantud 16696334Krundeks OÜ (registrikood 16696334) on 2023. aastal asutatud osaühing, asukoht Viiratsi alevik, tegevusala põranda- ja seinakatete paigaldus (EMTAK 43331). 2025. aasta müügitulu oli 151 644 eurot ja puhaskasum 15 121 eurot, bilansimaht 39 954 eurot. Juhatuse liikmed on Hardi-Sander Luik, Silver Moora. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 15.03.2023 (3 a 7 k) · Tehnika tn 4, Viiratsi alevik, 70101
Registriandmed KMKR EE102596823 · osakapital 2 800 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102596823
- Osakapital
- 2 800 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Põranda- ja seinakatete paigaldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 10,0 % | 2024: 16,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 48,8 % | 2024: 90,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 77,5 % | 2024: 82,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,9 | 2024: 1,7 |
| Müügitulu kasv | +74,4 % | 2024: +453,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 151 644 | 86 967 | 15 727 |
| Puhaskasum | 15 121 | 14 297 | -1 249 |
| Käibevara | 17 375 | 6 003 | 2 430 |
| Põhivara | 22 579 | 13 316 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 39 954 | 19 319 | 2 430 |
| Kohustised kokku | 8 986 | 3 471 | 879 |
| Omakapital | 30 968 | 15 848 | 1 551 |
| Kasumimarginaal | 10,0 % | 16,4 % | -7,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 17 375 € · 43,5 %
- Põhivara 22 579 € · 56,5 %
- Lühiajalised kohustised 8 986 € · 22,5 %
- Omakapital 30 968 € · 77,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 22,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 56,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 3 182 € | 0 € | 48 502 € | 0 |
| II kv 2026 | 1 814 € | 0 € | 40 414 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 54 071 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 41 381 € | 0 |
| III kv 2025 | 15 € | 0 € | 47 251 € | 0 |
| II kv 2025 | 1 100 € | 0 € | 37 128 € | 0 |
| I kv 2025 | 909 € | 0 € | 13 791 € | 0 |
| IV kv 2024 | 1 792 € | 0 € | 43 724 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 061 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 6,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 16 167 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Hardi-Sander Luik
- Maakivist OÜ Osanik Maksuvõlg
- Impeerium Projekt OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
- North58 OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- Pleki Wärkstuba OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- Viljandi Hokiklubi Tegelik kasusaaja
- Luikmulk OÜ Juhatuse liige
- MTÜ KIVISARVIK Juhatuse liige
- MTÜ Rahvusliku Ehituse Selts Tegelik kasusaaja
-
Silver Moora
- Silbau OÜ Juhatuse liige
- MTÜ Risti Tee Puurkaev Juhatuse liige
- Osaühing Riisika Kodud Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 80. Uued tähed: suurima müügituluga noored ettevõtted 2025 · Viljandi maakond 151 644 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 2 350 |
| Toetused kokku | 2 350 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · toetus 2 350 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
26.02.2026Muutmiskanne Ä 50224012 / 4
-
01.07.2024Muutmiskanne Ä 50224012 / 3
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50224012 / 2
-
15.03.2023Esmakanne Ä 50224012
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 25.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 20.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 02.07.2024 | Väikeettevõtja |