SEBOBE OÜ
Registrisse kantud 16698184SEBOBE OÜ (registrikood 16698184) on 2023. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala kosmeetiku iluhooldusteenused (EMTAK 96221). 2025. aasta müügitulu oli 203 377 eurot ja puhaskasum -13 339 eurot, bilansimaht 46 660 eurot. Juhatuse liikmed on Evelīna Freitāga-Botjanovska, Sergejs Botjanovskis. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 20.03.2023 (3 a 6 k) · Pärnu mnt 29-5, Tallinn, 10119
Registriandmed KMKR EE102607819 · osakapital 200 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102607819
- Osakapital
- 200 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kosmeetiku iluhooldusteenused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -6,6 % | 2024: 13,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: – |
| Omakapitali osakaal varadest | -214,8 % | 2024: -129,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,1 | 2024: 0,2 |
| Müügitulu kasv | −33,4 % | 2024: +2 823,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 203 377 | 305 521 | 10 451 |
| Puhaskasum | -13 339 | 41 739 | -128 836 |
| Käibevara | 15 324 | 24 509 | 39 794 |
| Põhivara | 31 336 | 42 362 | 53 388 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 46 660 | 66 871 | 93 182 |
| Kohustised kokku | 146 896 | 153 769 | 221 818 |
| Omakapital | -100 236 | -86 898 | -128 636 |
| Kasumimarginaal | -6,6 % | 13,7 % | -1 232,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 15 324 € · 32,8 %
- Põhivara 31 336 € · 67,2 %
- Lühiajalised kohustised 146 896 € · 314,8 %
- Omakapital -100 236 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 314,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 67,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 12 304 € | 7 408 € | 47 886 € | 3 |
| II kv 2026 | 16 968 € | 7 002 € | 73 879 € | 4 |
| I kv 2026 | 14 253 € | 6 461 € | 68 621 € | 4 |
| IV kv 2025 | 12 702 € | 6 798 € | 53 745 € | 4 |
| III kv 2025 | 15 639 € | 8 403 € | 60 018 € | 4 |
| II kv 2025 | 19 553 € | 7 867 € | 84 428 € | 4 |
| I kv 2025 | 17 485 € | 7 454 € | 73 023 € | 4 |
| IV kv 2024 | 19 908 € | 8 169 € | 80 549 € | 4 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 4 101 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 469 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 60,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 25,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 15 962 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 583 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Tarbijavaidluste komisjoni otsused
Allikas: TTJA tarbijavaidluste komisjoni otsuste register ·| Kuupäev | Vaidluse liik | Tulemus | Täitmine |
|---|---|---|---|
| 06.02.2025 | Liik märkimata Ava JVIS-is → | Otsus kaupleja kasuks | – |
Kuvame ainult kaupleja, kuupäeva, vaidluse liigi ja tulemuse. Otsuste registris ei ole täitmise kohta andmeid: täitmise veerg tuleb TTJA mustast nimekirjast (otsuse number nimekirjas), ja nimekirjast lahkumine võib tähendada nii täitmist kui ka 12 kuu möödumist. Otsuse kohtusse edasikaebamise kohta ei avaldata andmeid kusagil. Tarbija andmeid ega vaidluse sisu ei avaldata.
Positsioon edetabelites
- 38. Uued tähed: suurima müügituluga noored ettevõtted 2025 · Muud teenused (EMTAK 96) 203 377 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50224231 / 4
-
11.07.2023Muutmiskanne Ä 50224231 / 3
-
06.07.2023Muutmiskanne Ä 50224231 / M1
-
28.04.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50224231 / 2
-
20.03.2023Esmakanne Ä 50224231
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 31.05.2024 | Väikeettevõtja |