Sendus OÜ
Registrisse kantud 16698528Sendus OÜ (registrikood 16698528) on 2023. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala arvutialased konsultatsioonid (EMTAK 62201). 2025. aasta müügitulu oli 339 770 eurot ja puhaskasum 80 094 eurot, bilansimaht 482 995 eurot. Juhatuse liige on Ansi Arumeel. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 20.03.2023 (3 a 6 k) · Erika tn 14, Tallinn, 10416
Registriandmed KMKR EE102597848 · osakapital 300 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102597848
- Osakapital
- 300 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Arvutialased konsultatsioonid
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 23,6 % | 2024: 63,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 20,9 % | 2024: 73,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 79,5 % | 2024: 56,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,5 | 2024: 0,7 |
| Müügitulu kasv | −3,2 % | 2024: +108,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 339 770 | 350 858 | 168 335 |
| Puhaskasum | 80 094 | 222 741 | 80 741 |
| Käibevara | 28 207 | 79 798 | 83 738 |
| Põhivara | 454 788 | 457 057 | 397 479 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 482 995 | 536 855 | 481 217 |
| Kohustised kokku | 99 119 | 233 073 | 400 176 |
| Omakapital | 383 876 | 303 782 | 81 041 |
| Kasumimarginaal | 23,6 % | 63,5 % | 48,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 28 207 € · 5,8 %
- Põhivara 454 788 € · 94,2 %
- Lühiajalised kohustised 59 119 € · 12,2 %
- Pikaajalised kohustised 40 000 € · 8,3 %
- Omakapital 383 876 € · 79,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 20,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 94,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 104 097 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 89 562 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 50 824 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 44 € | 123 052 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 78 006 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 6 € | 88 121 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 79 907 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 41 € | 75 592 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 34 699 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
OÜ Abalde 50 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50224269 / 3
-
02.06.2023Muutmiskanne Ä 50224269 / 2
-
20.03.2023Esmakanne Ä 50224269
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |