Calendos OÜ
Registrisse kantud 16699734Calendos OÜ (registrikood 16699734) on 2023. aastal asutatud osaühing, asukoht Rakvere linn, tegevusala büroohaldus ja selle abitegevused (EMTAK 82101). 2025. aasta müügitulu oli 13 710 eurot ja puhaskasum 3 647 eurot, bilansimaht 15 561 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Õnnela Seinamets. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Õnnela Seinamets. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 21.03.2023 (3 a 6 k) · Võidu tn 104, Rakvere linn, 44312
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 265 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 265 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Büroohaldus ja selle abitegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 26,6 % | 2024: 25,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 24,1 % | 2024: 54,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,2 % | 2024: 59,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,6 | 2024: 0,7 |
| Müügitulu kasv | −44,8 % | 2024: +284,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 13 710 | 24 837 | 6 460 |
| Puhaskasum | 3 647 | 6 226 | 5 254 |
| Käibevara | 1 561 | 5 272 | 5 254 |
| Põhivara | 14 000 | 14 000 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 15 561 | 19 272 | 5 254 |
| Kohustised kokku | 434 | 7 792 | – |
| Omakapital | 15 127 | 11 480 | 5 254 |
| Kasumimarginaal | 26,6 % | 25,1 % | 81,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 561 € · 10,0 %
- Põhivara 14 000 € · 90,0 %
- Lühiajalised kohustised 434 € · 2,8 %
- Omakapital 15 127 € · 97,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 2,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 90,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2026 | 406 € | 394 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 267 € | 279 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 575 € | 613 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 1 105 € | 1 173 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 1 001 € | 1 065 € | 0 € | 1 |
| III kv 2024 | 534 € | 570 € | 0 € | 1 |
| II kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
I kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 135 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 131 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 97,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Event Assistance OÜ | 100 % | 2 500 € | 13.11.2024 | 68 814 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Event Assistance OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
28.02.2024Muutmiskanne Ä 50224412 / 3
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50224412 / 2
-
21.03.2023Esmakanne Ä 50224412
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 21.01.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 25.02.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 28.02.2024 | Mikroettevõtja |