Sweeets OÜ
Registrisse kantud 16701621Sweeets OÜ (registrikood 16701621) on 2023. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala kakao, šokolaadi ja suhkrukondiitritoodete tootmine (EMTAK 10821). 2024. aasta müügitulu oli 1 866 980 eurot ja puhaskasum 13 765 eurot, bilansimaht 559 764 eurot. Juhatuse liige on Robert Dennis Crnalic. Maksuvõlg on 4 475,63 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.03.2023 (3 a 6 k) · Tornimäe tn 7, Tallinn, 10145
Registriandmed KMKR EE102599367 · osakapital 100 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102599367
- Osakapital
- 100 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kakao, šokolaadi ja suhkrukondiitritoodete tootmine
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 0,7 % | 2023: 0,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 80,1 % | 2023: 99,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 3,1 % | 2023: 0,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,7 | 2023: 0,9 |
| Müügitulu kasv | +317,8 % | 2023: – |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 1 866 980 | 446 875 |
| Puhaskasum | 13 765 | 3 319 |
| Käibevara | 371 650 | 331 560 |
| Põhivara | 188 114 | 35 812 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 559 764 | 367 372 |
| Kohustised kokku | 542 580 | 364 051 |
| Omakapital | 17 184 | 3 321 |
| Kasumimarginaal | 0,7 % | 0,7 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 371 650 € · 66,4 %
- Põhivara 188 114 € · 33,6 %
- Lühiajalised kohustised 542 580 € · 96,9 %
- Omakapital 17 184 € · 3,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 96,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 33,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 10 599 € | 10 485 € | 145 187 € | 10 |
| II kv 2026 | 16 819 € | 17 387 € | 133 085 € | 5 |
| I kv 2026 | 26 592 € | 28 392 € | 166 144 € | 3 |
| IV kv 2025 | 48 159 € | 50 620 € | 271 735 € | 10 |
| III kv 2025 | 52 804 € | 57 167 € | 381 998 € | 14 |
| II kv 2025 | 63 230 € | 66 516 € | 561 430 € | 20 |
| I kv 2025 | 61 806 € | 65 595 € | 1 131 037 € | 26 |
| IV kv 2024 | 61 182 € | 65 092 € | 785 706 € | 27 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 533 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 3 495 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 98,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 7,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 48 396 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 672 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 4 475,63 €
- 07.10.2026 tasutud
- 29.09.2026 3 057,78 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Robert Dennis Crnalic
- Epic Foods OÜ Muu roll
- Osaühing Clear Life Europe Juhatuse liige
- Fast Candy Europe OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
- Rosemount Invest OÜ Tegelik kasusaaja
-
LJ Capital OÜ
- Epic Foods OÜ Osanik
- Fast Candy Europe OÜ Osanik Maksuvõlg
-
Rosemount Invest OÜ
- Epic Foods OÜ Osanik
- Fast Candy Europe OÜ Osanik Maksuvõlg
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (2)
-
Rosemount Invest OÜ 50 %
-
LJ Capital OÜ 50 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
15.10.2026Tekkis maksuvõlg 4475.63 €
-
07.10.2026Maksuvõlg tasutud
-
08.08.2024Kommertspandi avamiskanne K 50224602 / 7
-
01.07.2024Kommertspandi avamiskanne K 50224602 / 6
-
15.12.2023Muutmiskanne Ä 50224602 / 5
-
05.09.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50224602 / 4
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50224602 / 3
-
11.08.2023Muutmiskanne Ä 50224602 / 2
-
23.03.2023Esmakanne Ä 50224602
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 20.08.2024 | Mikroettevõtja |