SF Technologies OÜ
Registrisse kantud 16704134SF Technologies OÜ (registrikood 16704134) on 2023. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala elektronkomponentide tootmine (EMTAK 26111). 2025. aasta müügitulu oli 14 671 252 eurot ja puhaskasum 697 340 eurot, bilansimaht 13 116 675 eurot. Juhatuse liikmed on Pavlo Podolianko, Alexey Boyarsky, Allan Martinson. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 27.03.2023 (3 a 6 k) · Värvi tn 5, Tallinn, 10621
Registriandmed KMKR EE102633579 · osakapital 10 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102633579
- Osakapital
- 10 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elektronkomponentide tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 4,8 % | 2024: -627,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 18,8 % | 2024: – |
| Omakapitali osakaal varadest | 28,4 % | 2024: -12,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,2 | 2024: 0,9 |
| Müügitulu kasv | +4 723,4 % | 2024: +989,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 14 671 252 | 304 168 | 27 926 |
| Puhaskasum | 697 340 | -1 908 487 | -372 497 |
| Käibevara | 7 719 585 | 5 469 148 | 7 340 |
| Põhivara | 5 397 090 | 128 451 | 111 096 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 13 116 675 | 5 597 599 | 118 436 |
| Kohustised kokku | 9 397 801 | 6 290 295 | 29 826 |
| Omakapital | 3 718 874 | -692 696 | 88 610 |
| Kasumimarginaal | 4,8 % | -627,4 % | -1 333,9 % |
Kontsern 2024–2025 (konsolideeritud aruanne)
Konsolideeritud näitajad hõlmavad ka tütarettevõtjaid; ülal on ettevõtja enda näitajad.
| Näitaja, € | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 26 153 686 | 4 468 824 |
| Puhaskasum | -378 006 | 907 538 |
| Bilansimaht (varad kokku) | 16 106 082 | 10 824 538 |
| Kohustised kokku | 12 297 524 | 10 037 057 |
| Omakapital | 3 808 558 | 787 481 |
| Töötajaid | 136 | 56 |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 7 719 585 € · 58,9 %
- Põhivara 5 397 090 € · 41,1 %
- Lühiajalised kohustised 6 519 686 € · 49,7 %
- Pikaajalised kohustised 2 878 115 € · 21,9 %
- Omakapital 3 718 874 € · 28,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 71,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 41,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
26111 Elektronkomponentide tootmine põhitegevus 12 088 237 €
-
62101 Programmeerimine 2 583 015 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 743 018 € | 79 264 € | 11 711 856 € | 10 |
| II kv 2026 | 1 056 382 € | 71 949 € | 19 666 782 € | 8 |
| I kv 2026 | 0 € | 64 072 € | 6 829 497 € | 7 |
| IV kv 2025 | 0 € | 57 661 € | 6 050 577 € | 5 |
| III kv 2025 | 0 € | 39 637 € | 11 414 288 € | 6 |
| II kv 2025 | 84 082 € | 39 371 € | 2 391 711 € | 4 |
| I kv 2025 | 0 € | 30 889 € | 5 807 114 € | 4 |
| IV kv 2024 | 20 655 € | 6 433 € | 565 363 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 247 673 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 26 421 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 10,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 6,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 3 903 952 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 5 081 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Allan Martinson
- AS Levira Tegelik kasusaaja
- Mittetulundusühing Asutajad Tegelik kasusaaja
- osaühing MTVP Tegelik kasusaaja
- Rubum Pastilus OÜ Juhatuse liige
-
Pavlo Podolianko
- M-FLY SPV1 OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus 4 723,4 %
- 1. Uued tähed: suurima müügituluga noored ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 26) 14 671 252 €
- 2. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 26) 2 934 250 €
- 2. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 26) 139 468 €
- 9. Suurimad välisomanduses ettevõtted · Töötlev tööstus (EMTAK 26) 14 671 252 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 186 142 |
| Toetused kokku | 186 142 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- KAITSEMINISTEERIUM · toetus 186 142 €
Riigihanked
1 leping 5 aastaga · 1 800 000 € ilma raamlepinguteta-
Taktinio lygmens hibridinės oro erdvės stebėjimo sensorių sistemos duomenų teikimo paslaugos 1 800 000 €Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Oro erdvės stebėjimo ir kontrolės valdyba · välismaine tellija, LTU · 19.06.2026
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
19.09.20262025. a majandusaasta aruanne esitatud
-
04.04.2025Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50224542 / 7
-
17.03.2025Muutmiskanne Ä 50224542 / 6
-
07.03.2025Muutmiskanne Ä 50224542 / M3
-
08.07.2024Muutmiskanne Ä 50224542 / 5
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50224542 / 4
-
25.07.2023Muutmiskanne Ä 50224542 / 3
-
07.07.2023Muutmiskanne Ä 50224542 / 2
-
27.03.2023Esmakanne Ä 50224542
-
22.03.2023Esmakanne Ä 50224542 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 18.09.2026 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2024 | 17.11.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 03.09.2024 | Väikeettevõtja |