CompasCut OÜ
Registrisse kantud 16707227CompasCut OÜ (registrikood 16707227) on 2023. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala juuksuriteenindus ja habemeajamine (EMTAK 96211). 2025. aasta müügitulu oli 33 338 eurot ja puhaskasum -67 eurot, bilansimaht 6 680 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Tarlan Guliyev. Juhatuse liige on Tarlan Guliyev. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 31.03.2023 (3 a 6 k) · Õismäe tee 144, Tallinn, 13511
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 0 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 0 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -0,2 % | 2024: 5,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -3,5 % | 2024: 94,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 28,3 % | 2024: 30,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,1 | 2024: 1,2 |
| Müügitulu kasv | −10,2 % | 2024: +21,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 33 338 | 37 143 | 30 704 |
| Puhaskasum | -67 | 1 844 | 111 |
| Käibevara | 5 240 | 5 182 | 3 176 |
| Põhivara | 1 440 | 1 211 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 6 680 | 6 393 | 3 176 |
| Kohustised kokku | 4 792 | 4 438 | 3 065 |
| Omakapital | 1 888 | 1 955 | 111 |
| Kasumimarginaal | -0,2 % | 5,0 % | 0,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 5 240 € · 78,4 %
- Põhivara 1 440 € · 21,6 %
- Lühiajalised kohustised 4 792 € · 71,7 %
- Omakapital 1 888 € · 28,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 71,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 21,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 981 € | 3 261 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 3 184 € | 3 480 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 3 338 € | 3 634 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 2 937 € | 3 188 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 3 098 € | 3 361 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 3 031 € | 3 283 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 3 029 € | 3 285 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 3 530 € | 3 827 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 994 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 087 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 109,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 090 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
16.12.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50224946 / 3
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50224946 / 2
-
31.03.2023Esmakanne Ä 50224946
-
28.03.2023Esmakanne Ä 50224946 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 23.04.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 16.04.2024 | Väikeettevõtja |