Task Management OÜ
Registrisse kantud 16708250Task Management OÜ (registrikood 16708250) on 2023. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus (EMTAK 33151). 2025. aasta müügitulu oli 601 335 eurot ja puhaskasum 139 425 eurot, bilansimaht 353 246 eurot. Juhatuse liige on Oleg Diukhov. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 03.04.2023 (3 a 6 k) · Pääsküla tn 15, Tallinn, 10917
Registriandmed KMKR EE102646951 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102646951
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 23,2 % | 2024: 53,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 54,7 % | 2024: 86,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 72,2 % | 2024: 81,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,3 | 2024: 5,2 |
| Müügitulu kasv | −25,5 % | 2024: +135,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 601 335 | 807 639 | 343 391 |
| Puhaskasum | 139 425 | 430 495 | 221 512 |
| Käibevara | 322 857 | 565 129 | 333 354 |
| Põhivara | 30 389 | 39 911 | 27 917 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 353 246 | 605 040 | 361 271 |
| Kohustised kokku | 98 320 | 109 533 | 137 259 |
| Omakapital | 254 926 | 495 507 | 224 012 |
| Kasumimarginaal | 23,2 % | 53,3 % | 64,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 322 857 € · 91,4 %
- Põhivara 30 389 € · 8,6 %
- Lühiajalised kohustised 98 320 € · 27,8 %
- Omakapital 254 926 € · 72,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 27,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 8,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 48 643 € | 29 625 € | 96 000 € | 5 |
| II kv 2026 | 47 470 € | 28 423 € | 96 000 € | 5 |
| I kv 2026 | 137 974 € | 29 516 € | 280 000 € | 5 |
| IV kv 2025 | 47 327 € | 28 468 € | 96 000 € | 5 |
| III kv 2025 | 48 803 € | 31 665 € | 96 000 € | 5 |
| II kv 2025 | 70 752 € | 29 579 € | 129 335 € | 5 |
| I kv 2025 | 196 793 € | 27 639 € | 468 366 € | 5 |
| IV kv 2024 | 43 542 € | 29 956 € | 96 000 € | 5 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 16 214 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 9 875 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 60,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 50,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 32 000 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 3 798 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Oleg Diukhov
- Netaman Supply OÜ Osanik
- Netaman Safety OÜ Tegelik kasusaaja
- DP Shipmagement OÜ Osanik
- Norvia OÜ Osanik
-
Maksim Issajev
- Tehservice OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 14. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 33) 23,2 %
- 19. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 33) 27 885 €
- 23. Uued tähed: suurima müügituluga noored ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 33) 601 335 €
- 31. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 33) 54,7 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
25.06.2024Muutmiskanne Ä 50225319 / 5
-
12.04.2024Muutmiskanne Ä 50225319 / 3
-
12.04.2024Muutmiskanne Ä 50225319 / 4
-
21.03.2024Muutmiskanne Ä 50225319 / M1
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50225319 / 2
-
03.04.2023Esmakanne Ä 50225319
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 03.02.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 13.02.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 08.02.2024 | Väikeettevõtja |