DataVie OÜ
Registrisse kantud 16708267DataVie OÜ (registrikood 16708267) on 2023. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muu infoalane tegevus (EMTAK 63921). 2025. aasta müügitulu oli 46 364 eurot ja puhaskasum 7 945 eurot, bilansimaht 21 169 eurot. Juhatuse liikmed on Piia Laks, Kaisi Elo. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 03.04.2023 (3 a 6 k) · Kõver tn 5-4, Tallinn, 11621
Registriandmed KMKR EE102603062 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102603062
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu infoalane tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 17,1 % | 2024: -100,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: – |
| Omakapitali osakaal varadest | -10,2 % | 2024: -134,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,3 | 2024: 8,1 |
| Müügitulu kasv | +268,3 % | 2024: +175,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 46 364 | 12 590 | 4 570 |
| Puhaskasum | 7 945 | -12 644 | 43 |
| Käibevara | 14 723 | 6 517 | 6 678 |
| Põhivara | 6 446 | 985 | 1 355 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 21 169 | 7 502 | 8 033 |
| Kohustised kokku | 23 325 | 17 603 | 5 490 |
| Omakapital | -2 156 | -10 101 | 2 543 |
| Kasumimarginaal | 17,1 % | -100,4 % | 0,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 14 723 € · 69,5 %
- Põhivara 6 446 € · 30,5 %
- Lühiajalised kohustised 6 525 € · 30,8 %
- Pikaajalised kohustised 16 800 € · 79,4 %
- Omakapital -2 156 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 110,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 30,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 496 € | 0 € | 14 160 € | 0 |
| II kv 2026 | 4 254 € | 0 € | 22 871 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 13 586 € | 0 |
| IV kv 2025 | 3 855 € | 0 € | 21 956 € | 0 |
| III kv 2025 | 727 € | 0 € | 4 880 € | 0 |
| II kv 2025 | 1 094 € | 0 € | 9 325 € | 0 |
| I kv 2025 | 1 508 € | 0 € | 9 088 € | 0 |
| IV kv 2024 | 592 € | 0 € | 3 230 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 499 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 10,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 4 720 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Piia Laks
- OÜ Laxori Juhatuse liige
- Lexmart OÜ Tegelik kasusaaja
-
Kaisi Elo
- OÜ EstonMedia Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 7 415 | 7 415 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- SA Viljandi Haigla · maksed 3 708 €
- Alutaguse Vallavalitsus · maksed 3 708 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
30.03.2026Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50225320 / 5
-
26.07.2025Muutmiskanne Ä 50225320 / 4
-
03.07.2025Muutmiskanne Ä 50225320 / 3
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50225320 / 2
-
03.04.2023Esmakanne Ä 50225320
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 25.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 26.06.2024 | Väikeettevõtja |