Softvision IT OÜ
Registrisse kantud 16720110Softvision IT OÜ (registrikood 16720110) on 2023. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused (EMTAK 62901). 2025. aasta müügitulu oli 374 075 eurot ja puhaskasum 330 934 eurot, bilansimaht 770 244 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Aleksandrs Saveļjevs. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Aleksandrs Saveļjevs. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 18.04.2023 (3 a 6 k) · Muhu tn 9, Tallinn, 13912
Registriandmed KMKR EE102608368 · osakapital 1 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102608368
- Osakapital
- 1 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 88,5 % | 2024: 92,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 43,0 % | 2024: 58,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 99,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2 888,3 | 2024: 489,6 |
| Müügitulu kasv | +35,8 % | 2024: +40,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 374 075 | 275 418 | 195 950 |
| Puhaskasum | 330 934 | 255 253 | 183 531 |
| Käibevara | 635 430 | 251 151 | 127 848 |
| Põhivara | 134 814 | 189 146 | 56 733 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 770 244 | 440 297 | 184 581 |
| Kohustised kokku | 220 | 513 | 50 |
| Omakapital | 770 024 | 439 784 | 184 531 |
| Kasumimarginaal | 88,5 % | 92,7 % | 93,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 635 430 € · 82,5 %
- Põhivara 134 814 € · 17,5 %
- Lühiajalised kohustised 220 € · 0,0 %
- Omakapital 770 024 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2 888,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 17,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 1 300 € | 0 |
| II kv 2026 | 242 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 98 800 € | 0 |
| IV kv 2025 | 242 € | 0 € | 24 050 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 60 219 € | 0 |
| II kv 2025 | 242 € | 0 € | 147 302 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 145 312 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 250 533 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 433 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Aleksandrs Saveļjevs
- Codefi IT OÜ Tegelik kasusaaja
- AlterCap OÜ Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| LVS I OÜ | 10 % | 150 € | 20.05.2026 | – |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
LVS I OÜ 10 %
Skeem
LEI 894500CMOCYW94CE4P11
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50226611 / 3
-
06.06.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50226611 / 2
-
05.06.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50226611 / M1
-
18.04.2023Esmakanne Ä 50226611
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 17.02.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 03.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 26.04.2024 | Väikeettevõtja |