SupportiYa OÜ
Registrisse kantud 16722184SupportiYa OÜ (registrikood 16722184) on 2023. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala kõnekeskuste tegevus (EMTAK 82201). 2025. aasta müügitulu oli 216 312 eurot ja puhaskasum -7 785 eurot, bilansimaht 162 747 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Anna Tulika. Juhatuse liige on Anna Tulika. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 21.04.2023 (3 a 5 k) · Vesivärava tn 50-201, Tallinn, 10152
Registriandmed KMKR EE102610220 · osakapital 100 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102610220
- Osakapital
- 100 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kõnekeskuste tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -3,6 % | 2024: 16,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -4,8 % | 2024: 33,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,8 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 461,0 | 2024: – |
| Müügitulu kasv | −37,5 % | 2024: +33,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 216 312 | 346 309 | 259 017 |
| Puhaskasum | -7 785 | 57 091 | 112 988 |
| Käibevara | 162 747 | 170 179 | 113 088 |
| Põhivara | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 162 747 | 170 179 | 113 088 |
| Kohustised kokku | 353 | – | – |
| Omakapital | 162 394 | 170 179 | 113 088 |
| Kasumimarginaal | -3,6 % | 16,5 % | 43,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 162 747 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 353 € · 0,2 %
- Omakapital 162 394 € · 99,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 461,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 058 € | 1 058 € | 109 286 € | 0 |
| II kv 2026 | 1 058 € | 1 058 € | 98 352 € | 0 |
| I kv 2026 | 1 058 € | 1 058 € | 94 066 € | 0 |
| IV kv 2025 | 353 € | 353 € | 91 124 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 89 505 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 70 606 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 63 293 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 134 207 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 353 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 353 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 100,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 1,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 36 429 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubSupportiYa is an outsorce multilingual call-centre service. E-commerce, logistics, affiliate networks, upsell, cross-sell, custumer support, back in stock support.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50226825 / 2
-
21.04.2023Esmakanne Ä 50226825
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 22.01.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 14.03.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 13.03.2024 | Väikeettevõtja |