Metsatuule OÜ
Registrisse kantud 16726992Metsatuule OÜ (registrikood 16726992) on 2023. aastal asutatud osaühing, asukoht Sinima küla, tegevusala puhkekülad ja puhkelaagrid (EMTAK 55203). 2025. aasta müügitulu oli 33 882 eurot ja puhaskasum -14 362 eurot, bilansimaht 10 442 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Andrei Rannik. Juhatuse liige on Andrei Rannik. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 27.04.2023 (3 a 5 k) · Ranniku, Sinima küla, 92058
Registriandmed KMKR EE102611643 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102611643
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Puhkekülad ja puhkelaagrid
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -42,4 % | 2024: 18,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: 99,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | -2,4 % | 2024: 85,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,6 | 2024: 6,3 |
| Müügitulu kasv | −55,3 % | 2024: +1 838,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 33 882 | 75 813 | 3 911 |
| Puhaskasum | -14 362 | 14 017 | -2 403 |
| Käibevara | 6 480 | 15 034 | 8 566 |
| Põhivara | 3 962 | 1 471 | 747 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 10 442 | 16 505 | 9 313 |
| Kohustised kokku | 10 690 | 2 391 | 9 216 |
| Omakapital | -248 | 14 114 | 97 |
| Kasumimarginaal | -42,4 % | 18,5 % | -61,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 6 480 € · 62,1 %
- Põhivara 3 962 € · 37,9 %
- Lühiajalised kohustised 10 690 € · 102,4 %
- Omakapital -248 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 102,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 37,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
55203 Puhkekülad ja puhkelaagrid põhitegevus 14 791 €
-
43221 Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus 9 910 €
-
56221 Lepinguline toitlustusteenus jm toitlustamine 8 351 €
-
47121 Muu spetsialiseerimata jaemüük 830 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 4 133 € | 2 358 € | 28 936 € | 2 |
| II kv 2026 | 2 522 € | 1 107 € | 12 356 € | 2 |
| I kv 2026 | 2 907 € | 1 158 € | 12 973 € | 1 |
| IV kv 2025 | 1 535 € | 1 667 € | 6 234 € | 1 |
| III kv 2025 | 1 248 € | 1 305 € | 17 545 € | 2 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 1 825 € | 2 |
| I kv 2025 | 303 € | 0 € | 6 977 € | 0 |
| IV kv 2024 | 219 € | 194 € | 11 759 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 378 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 786 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 57,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 14,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 9 645 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 756 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRanniku, Sinima küla, 92058
Tegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
-
Toitlustamine · Registreeritud toidukäitleja
Riskid ja kohustused
Tarbijavaidluste komisjoni otsused
Allikas: TTJA tarbijavaidluste komisjoni otsuste register ·| Kuupäev | Vaidluse liik | Tulemus | Täitmine |
|---|---|---|---|
| 14.01.2025 | Liik märkimata Ava JVIS-is → | Otsus kaupleja kasuks | – |
Kuvame ainult kaupleja, kuupäeva, vaidluse liigi ja tulemuse. Otsuste registris ei ole täitmise kohta andmeid: täitmise veerg tuleb TTJA mustast nimekirjast (otsuse number nimekirjas), ja nimekirjast lahkumine võib tähendada nii täitmist kui ka 12 kuu möödumist. Otsuse kohtusse edasikaebamise kohta ei avaldata andmeid kusagil. Tarbija andmeid ega vaidluse sisu ei avaldata.
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50227339 / 2
-
27.04.2023Esmakanne Ä 50227339
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 23.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 11.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 26.06.2024 | Mikroettevõtja |