ForestHold OÜ
Registrisse kantud 16740963ForestHold OÜ (registrikood 16740963) on 2023. aastal asutatud osaühing, asukoht Kildemaa küla, tegevusala muud kaeve- ja mullatööd (EMTAK 43129). 2023. aasta müügitulu oli 12 245 eurot ja puhaskasum 3 882 eurot, bilansimaht 14 921 eurot. Juhatuse liikmed on Indrek Kuusekänd, Taavi Ats. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 18.05.2023 (3 a 5 k) · Talli, Kildemaa küla, 86805
Registriandmed KMKR EE102618866 · osakapital 250 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102618866
- Osakapital
- 250 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud kaeve- ja mullatööd
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2023
| Kasumimarginaal | 31,7 % | |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 93,9 % | |
| Omakapitali osakaal varadest | 27,7 % | |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,0 | |
| Müügitulu kasv | – |
| Näitaja, € | 2023 |
|---|---|
| Müügitulu | 12 245 |
| Puhaskasum | 3 882 |
| Käibevara | 1 421 |
| Põhivara | 13 500 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 14 921 |
| Kohustised kokku | 10 789 |
| Omakapital | 4 132 |
| Kasumimarginaal | 31,7 % |
Bilansi struktuur 2023
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 421 € · 9,5 %
- Põhivara 13 500 € · 90,5 %
- Lühiajalised kohustised 479 € · 3,2 %
- Pikaajalised kohustised 10 310 € · 69,1 %
- Omakapital 4 132 € · 27,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 72,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 90,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2023
-
43129 põhitegevus 7 790 €
-
02201 4 455 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 2 280 € | 0 € | 9 500 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Taavi Ats
- OÜ Luigeveski Tegelik kasusaaja
- Väeka Veis OÜ Tegelik kasusaaja
-
Indrek Kuusekänd
- Kuusekänd OÜ Juhatuse liige
- MTÜ Parem Jaamaküla Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50228806 / 2
-
18.05.2023Esmakanne Ä 50228806
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2023 | 29.07.2024 | Väikeettevõtja |