RAINING OÜ
Registrisse kantud 16741052RAINING OÜ (registrikood 16741052) on 2023. aastal asutatud osaühing, asukoht Viljandi linn, tegevusala fotograafia (EMTAK 74201). 2024. aasta müügitulu oli 1 774 eurot ja puhaskasum 761 eurot, bilansimaht 6 394 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Marit Stepanova. Juhatuse liige on Marit Stepanova. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 18.05.2023 (3 a 5 k) · Posti tn 8, Viljandi linn, 71004
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Fotograafia
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 42,9 % | 2023: 11,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 23,0 % | 2023: 1,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 51,7 % | 2023: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,9 | 2023: – |
| Müügitulu kasv | +343,5 % | 2023: – |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 1 774 | 400 |
| Puhaskasum | 761 | 44 |
| Käibevara | 2 886 | 2 544 |
| Põhivara | 3 508 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 6 394 | 2 544 |
| Kohustised kokku | 3 090 | – |
| Omakapital | 3 304 | 2 544 |
| Kasumimarginaal | 42,9 % | 11,0 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 886 € · 45,1 %
- Põhivara 3 508 € · 54,9 %
- Lühiajalised kohustised 3 090 € · 48,3 %
- Omakapital 3 304 € · 51,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 48,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 54,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 300 | 320 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- SA Holstre-Polli Spordikeskus · maksed 300 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.11.2025Muutmiskanne Ä 50228818 / 4
-
02.05.2025Muutmiskanne Ä 50228818 / 3
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50228818 / 2
-
18.05.2023Esmakanne Ä 50228818
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 03.12.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 09.07.2024 | Mikroettevõtja |