Iluhing OÜ
Registrisse kantud 16742548Iluhing OÜ (registrikood 16742548) on 2023. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala kosmeetiku iluhooldusteenused (EMTAK 96221). 2025. aasta müügitulu oli 24 886 eurot ja puhaskasum -482 eurot, bilansimaht 7 654 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Liisa Hummal. Juhatuse liige on Liisa Hummal. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 22.05.2023 (3 a 4 k) · Tamme pst 23, Tartu linn, 50405
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kosmeetiku iluhooldusteenused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -1,9 % | 2024: 32,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -8,6 % | 2024: 53,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 73,2 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,2 | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +146,2 % | 2024: +207,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 24 886 | 10 108 | 3 293 |
| Puhaskasum | -482 | 3 279 | 308 |
| Käibevara | 6 526 | 4 510 | 783 |
| Põhivara | 1 128 | 1 577 | 2 025 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 7 654 | 6 087 | 2 808 |
| Kohustised kokku | 2 049 | – | – |
| Omakapital | 5 605 | 6 087 | 2 808 |
| Kasumimarginaal | -1,9 % | 32,4 % | 9,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 6 526 € · 85,3 %
- Põhivara 1 128 € · 14,7 %
- Lühiajalised kohustised 2 049 € · 26,8 %
- Omakapital 5 605 € · 73,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 26,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 14,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
96221 Kosmeetiku iluhooldusteenused põhitegevus 14 544 €
-
96223 Ripsme- ja kulmutehnikuteenused 4 080 €
-
96222 Küünetehnikuteenused 3 875 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 392 € | 1 542 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 1 392 € | 1 542 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 1 401 € | 1 552 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 1 421 € | 1 571 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 1 421 € | 1 571 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 421 € | 1 571 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 464 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 514 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 110,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 988 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTamme pst 23, Tartu linn, 50405
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50228978 / 2
-
22.05.2023Esmakanne Ä 50228978
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 13.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 17.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 04.01.2024 | Mikroettevõtja |