ECOMVENTURE OÜ
Registrisse kantud 16743909ECOMVENTURE OÜ (registrikood 16743909) on 2023. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus (EMTAK 47911). 2025. aasta müügitulu oli 3 551 652 eurot ja puhaskasum 204 195 eurot, bilansimaht 280 349 eurot. Juhatuse liikmed on Dreyfa Gaëlle Amélie Nanque, Yannick Charles François Mondon. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.05.2023 (3 a 4 k) · Poordi tn 3, Tallinn, 10156
Registriandmed KMKR EE102620294 · osakapital 1 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102620294
- Osakapital
- 1 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 5,7 % | 2024: 2,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 141,5 % | 2024: 71,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 51,5 % | 2024: 39,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,1 | 2024: 1,6 |
| Müügitulu kasv | +115,3 % | 2024: +181,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 551 652 | 1 649 414 | 586 523 |
| Puhaskasum | 204 195 | 41 258 | 37 852 |
| Käibevara | 280 189 | 144 884 | 94 813 |
| Põhivara | 160 | 1 119 | 2 079 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 280 349 | 146 003 | 96 892 |
| Kohustised kokku | 136 044 | 87 893 | 58 040 |
| Omakapital | 144 305 | 58 110 | 38 852 |
| Kasumimarginaal | 5,7 % | 2,5 % | 6,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 280 189 € · 99,9 %
- Põhivara 160 € · 0,1 %
- Lühiajalised kohustised 136 044 € · 48,5 %
- Omakapital 144 305 € · 51,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 48,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 405 531 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 284 861 € | 0 |
| I kv 2026 | 33 113 € | 0 € | 436 233 € | 0 |
| IV kv 2025 | 8 621 € | 8 879 € | 753 041 € | 0 |
| III kv 2025 | 8 565 € | 8 879 € | 523 624 € | 0 |
| II kv 2025 | 8 734 € | 8 879 € | 543 597 € | 0 |
| I kv 2025 | 11 394 € | 8 705 € | 178 660 € | 0 |
| IV kv 2024 | 8 051 € | 8 357 € | 239 662 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 135 177 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 3. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Kaubandus (EMTAK 47) 141,5 %
- 18. Uued tähed: suurima müügituluga noored ettevõtted 2025 · Kaubandus (EMTAK 47) 3 551 652 €
- 41. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Kaubandus (EMTAK 47) 115,3 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
22.11.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50229072 / 3
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50229072 / 2
-
23.05.2023Esmakanne Ä 50229072 / M1
-
23.05.2023Esmakanne Ä 50229072
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 31.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 31.03.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 29.02.2024 | Väikeettevõtja |