OÜ INNERMORE
Registrisse kantud 16744518OÜ INNERMORE (registrikood 16744518) on 2023. aastal asutatud osaühing, asukoht Niidu küla, tegevusala rõivaste jaemüük (EMTAK 47711). 2025. aasta müügitulu oli 280 eurot ja puhaskasum 1 282 eurot, bilansimaht 16 492 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Mari Aasmäe. Juhatuse liige on Mari Aasmäe. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 24.05.2023 (3 a 4 k) · Aasa-Aare, Niidu küla, 87307
Registriandmed KMKR EE102620540 · osakapital 100 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102620540
- Osakapital
- 100 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Rõivaste jaemüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 457,9 % | 2024: 3,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 88,3 % | 2024: 3,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 8,8 % | 2024: 2,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,1 | 2024: 0,9 |
| Müügitulu kasv | +104,4 % | 2024: – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 280 | 137 | – |
| Puhaskasum | 1 282 | 5 | 65 |
| Käibevara | 15 840 | 5 960 | 1 835 |
| Põhivara | 652 | 737 | 822 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 16 492 | 6 697 | 2 657 |
| Kohustised kokku | 15 040 | 6 528 | 2 492 |
| Omakapital | 1 452 | 169 | 165 |
| Kasumimarginaal | 457,9 % | 3,6 % | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 15 840 € · 96,0 %
- Põhivara 652 € · 4,0 %
- Lühiajalised kohustised 15 040 € · 91,2 %
- Omakapital 1 452 € · 8,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 91,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 4,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 643 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 416 € | 1 |
| I kv 2026 | 357 € | 362 € | 283 € | 0 |
| IV kv 2025 | 1 021 € | 1 085 € | 52 € | 0 |
| III kv 2025 | 1 021 € | 1 085 € | 352 € | 1 |
| II kv 2025 | 138 € | 124 € | 635 € | 1 |
| I kv 2025 | 0 € | 18 € | 3 266 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 9 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 214 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemAasa-Aare, Niidu küla, 87307
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | – | 15 000 |
| Müük avalikule sektorile | 135 | – |
| Toetused kokku | 0 | 15 000 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- OÜ HNRK Abivahendikeskus · maksed 135 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
30.12.2024Muutmiskanne Ä 50229190 / 4
-
07.05.2024Muutmiskanne Ä 50229190 / 3
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50229190 / 2
-
24.05.2023Esmakanne Ä 50229190
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 22.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 09.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Mikroettevõtja |