SERMAXGROUP OÜ
Registrisse kantud 16745831SERMAXGROUP OÜ (registrikood 16745831) on 2023. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala masinate, tööstusseadmete, laevade ja õhusõidukite hulgimüügi vahendusteenus (EMTAK 46141). 2025. aasta müügitulu oli 417 819 eurot ja puhaskasum 88 349 eurot, bilansimaht 241 379 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Moises Diaz Torres. Juhatuse liige on Moises Diaz Torres. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 26.05.2023 (3 a 4 k) · Peterburi tee 90a/2, Tallinn, 13816
Registriandmed KMKR EE102626191 · osakapital 1 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102626191
- Osakapital
- 1 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Masinate, tööstusseadmete, laevade ja õhusõidukite hulgimüügi vahendusteenus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 21,1 % | 2024: 65,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 38,1 % | 2024: 97,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,0 % | 2024: 94,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 20,1 | 2024: 15,9 |
| Müügitulu kasv | +95,1 % | 2024: +539,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 417 819 | 214 159 | 33 492 |
| Puhaskasum | 88 349 | 139 928 | 6 248 |
| Käibevara | 194 346 | 146 048 | 10 980 |
| Põhivara | 47 033 | 6 492 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 241 379 | 152 540 | 10 980 |
| Kohustised kokku | 9 685 | 9 195 | 3 733 |
| Omakapital | 231 694 | 143 345 | 7 247 |
| Kasumimarginaal | 21,1 % | 65,3 % | 18,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 194 346 € · 80,5 %
- Põhivara 47 033 € · 19,5 %
- Lühiajalised kohustised 9 685 € · 4,0 %
- Omakapital 231 694 € · 96,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 20,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 4,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 19,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 4 323 € | 4 336 € | 130 640 € | 1 |
| II kv 2026 | 1 137 € | 1 095 € | 148 577 € | 1 |
| I kv 2026 | 1 603 € | 579 € | 135 991 € | 0 |
| IV kv 2025 | 131 € | 0 € | 215 997 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 187 208 € | 0 |
| II kv 2025 | 1 154 € | 83 € | 238 046 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 121 274 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 20 702 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 441 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 445 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 100,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 3,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 43 547 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 779 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
30.01.2026Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50229321 / 4
-
25.05.2024Muutmiskanne Ä 50229321 / 3
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50229321 / 2
-
26.05.2023Esmakanne Ä 50229321
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 10.07.2024 | Mikroettevõtja |