EventSEC OÜ
Registrisse kantud 16748367EventSEC OÜ (registrikood 16748367) on 2023. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala juurdlus ja turvatöö, v.a avalik korrakaitse (EMTAK 80011). 2025. aasta müügitulu oli 24 187 eurot ja puhaskasum -6 099 eurot, bilansimaht 6 822 eurot. Ettevõtte ainuomanik on EventS Holding Invest OÜ. Juhatuse liige on Janno Pilt. Maksuvõlg on 32 482,58 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 30.05.2023 (3 a 4 k) · Tare tn 14, Tallinn, 74020
Registriandmed KMKR EE102622331 · osakapital 0 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102622331
- Osakapital
- 0 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Juurdlus ja turvatöö, v.a avalik korrakaitse
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -25,2 % | 2024: -57,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: – |
| Omakapitali osakaal varadest | -239,3 % | 2024: -153,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,3 | 2024: 0,4 |
| Müügitulu kasv | −28,5 % | 2024: −75,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 24 187 | 33 812 | 138 924 |
| Puhaskasum | -6 099 | -19 354 | 9 127 |
| Käibevara | 6 822 | 6 660 | 22 972 |
| Põhivara | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 6 822 | 6 660 | 22 972 |
| Kohustised kokku | 23 148 | 16 887 | 13 845 |
| Omakapital | -16 326 | -10 227 | 9 127 |
| Kasumimarginaal | -25,2 % | -57,2 % | 6,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 6 822 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 23 148 € · 339,3 %
- Omakapital -16 326 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 339,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 8 776 € | 5 238 € | 34 923 € | 1 |
| II kv 2026 | 1 552 € | 1 479 € | 8 259 € | 1 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 5 838 € | 1 |
| IV kv 2025 | 753 € | 726 € | 4 576 € | 1 |
| III kv 2025 | 3 250 € | 2 207 € | 6 107 € | 2 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 9 469 € | 0 |
| I kv 2025 | 3 370 € | 2 247 € | 690 € | 0 |
| IV kv 2024 | 5 336 € | 4 390 € | 3 915 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 925 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 746 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 59,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 25,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 11 641 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 3 358 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 32 482,58 €
- 07.10.2026 31 327,29 €
- 29.09.2026 30 398,39 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Janno Pilt
- EventSERV OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
- EventS Holding Invest OÜ Tegelik kasusaaja
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
EventS Holding Invest OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISTäienduskoolitus (EHIS)
-
Turvateenistuja väljaõppe majandustegevusteade Tare tn 14258107 · alates 09.07.2024
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 5. Kõige kauem maksuvõlas olnud ettevõtted · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 80) 17 päeva
- 12. Suurimad maksuvõlad · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 80) 32 483 €
- 43. Suurimad riigi tehingupartnerid 2026 · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 80) 3 192 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 3 192 | 2 406 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Saku Vallavalitsus · maksed 2 003 €
- Raasiku Vallavalitsus · maksed 676 €
- Nōmme Kultuurikeskus · maksed 389 €
- Tallinna Südalinna Kool · maksed 124 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
16.10.2026Muutmiskanne Ä 50229588 / 3
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50229588 / 2
-
30.05.2023Esmakanne Ä 50229588
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 05.08.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 01.10.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 07.06.2024 | Väikeettevõtja |