Amre OÜ
Registrisse kantud 16748864Amre OÜ (registrikood 16748864) on 2023. aastal asutatud osaühing, asukoht Mannare küla, tegevusala mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük (EMTAK 47821). 2025. aasta müügitulu oli 9 962 eurot ja puhaskasum 464 eurot, bilansimaht 6 632 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Ats Nurk. Juhatuse liige on Ats Nurk. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 30.05.2023 (3 a 4 k) · Sopi, Mannare küla, 86809
Registriandmed KMKR EE102661389 · osakapital 2 570 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102661389
- Osakapital
- 2 570 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 4,7 % | 2024: -11,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 7,8 % | 2024: -12,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 89,9 % | 2024: 89,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 8,8 | 2024: 8,0 |
| Müügitulu kasv | +55,6 % | 2024: +13,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 9 962 | 6 404 | 5 660 |
| Puhaskasum | 464 | -710 | 3 638 |
| Käibevara | 5 870 | 5 415 | 6 407 |
| Põhivara | 762 | 762 | 42 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 6 632 | 6 177 | 6 449 |
| Kohustised kokku | 670 | 679 | 241 |
| Omakapital | 5 962 | 5 498 | 6 208 |
| Kasumimarginaal | 4,7 % | -11,1 % | 64,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 5 870 € · 88,5 %
- Põhivara 762 € · 11,5 %
- Lühiajalised kohustised 670 € · 10,1 %
- Omakapital 5 962 € · 89,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 8,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 10,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 11,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
47821 Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük põhitegevus 9 845 €
-
95311 Mootorsõidukite remont ja hooldus 117 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 23 € | 0 € | 1 706 € | 0 |
| II kv 2026 | 90 € | 0 € | 5 687 € | 0 |
| I kv 2026 | 2 € | 0 € | 511 € | 0 |
| IV kv 2025 | 27 € | 0 € | 3 966 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 1 944 € | 0 |
| II kv 2025 | 61 € | 0 € | 3 115 € | 0 |
| I kv 2025 | 105 € | 0 € | 1 517 € | 0 |
| IV kv 2024 | 18 € | 0 € | 3 113 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 8 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 1,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 569 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemSopi, Mannare küla, 86809
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
08.10.2023Muutmiskanne Ä 50229647 / 3
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50229647 / 2
-
30.05.2023Esmakanne Ä 50229647
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.08.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 26.08.2026 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 09.03.2024 | Mikroettevõtja |