United Broadcasting Network OÜ
Registrisse kantud 16759678United Broadcasting Network OÜ (registrikood 16759678) on 2023. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud elektroonilise side teenused (EMTAK 61901). 2025. aasta müügitulu oli 546 886 eurot ja puhaskasum 85 916 eurot, bilansimaht 368 384 eurot. Juhatuse liige on Pert Lomp. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 14.06.2023 (3 a 4 k) · Tartu mnt 25-46, Tallinn, 10117
Registriandmed KMKR EE102649479 · osakapital 3 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102649479
- Osakapital
- 3 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud elektroonilise side teenused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 15,7 % | 2024: 36,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 28,4 % | 2024: 94,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 82,1 % | 2024: 79,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 5,6 | 2024: 4,8 |
| Müügitulu kasv | −2,0 % | 2024: +522,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 546 886 | 557 791 | 89 605 |
| Puhaskasum | 85 916 | 203 749 | 9 860 |
| Käibevara | 368 384 | 273 577 | 35 757 |
| Põhivara | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 368 384 | 273 577 | 35 757 |
| Kohustised kokku | 65 859 | 56 968 | 22 897 |
| Omakapital | 302 525 | 216 609 | 12 860 |
| Kasumimarginaal | 15,7 % | 36,5 % | 11,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 368 384 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 65 859 € · 17,9 %
- Omakapital 302 525 € · 82,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 5,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 17,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 9 698 € | 8 462 € | 287 111 € | 0 |
| II kv 2026 | 10 160 € | 8 512 € | 229 773 € | 0 |
| I kv 2026 | 9 970 € | 8 462 € | 368 225 € | 0 |
| IV kv 2025 | 9 863 € | 8 462 € | 248 692 € | 0 |
| III kv 2025 | 9 801 € | 8 462 € | 193 555 € | 0 |
| II kv 2025 | 9 681 € | 8 462 € | 177 004 € | 0 |
| I kv 2025 | 9 545 € | 8 291 € | 152 479 € | 0 |
| IV kv 2024 | 9 245 € | 7 950 € | 131 692 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 233 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 821 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 87,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 3,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 95 704 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Pert Lomp
- Rae Rotary Klubi Tegelik kasusaaja
- Xpert Media OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
- Viimsi Rotary Klubi Tegelik kasusaaja
- GTG Partners OÜ Tegelik kasusaaja
- Starshop OÜ Juhatuse liige
- FC.EE OÜ Likvideerija Likvideerimisel
- PLH OÜ Osanik
- Mittetulundusühing Tuleviku liidrid Juhatuse liige
-
Anna Savchenko
- SMARTSOLUTIONS GROUP OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 6. Uued tähed: suurima müügituluga noored ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 61) 546 886 €
- 10. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 61) 15,7 %
- 18. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 61) 28,4 %
- 21. Suurimad välisomanduses ettevõtted · Info ja side (EMTAK 61) 546 886 €
- 28. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 61) 85 916 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
22.12.2023Muutmiskanne Ä 50230798 / 5
-
18.10.2023Muutmiskanne Ä 50230798 / 4
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50230798 / 3
-
08.08.2023Muutmiskanne Ä 50230798 / 2
-
14.06.2023Esmakanne Ä 50230798
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 23.04.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 17.04.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 27.03.2024 | Väikeettevõtja |