Empler OÜ
Registrisse kantud 16761863Empler OÜ (registrikood 16761863) on 2023. aastal asutatud osaühing, asukoht Aruküla alevik, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2025. aasta müügitulu oli 100 652 eurot ja puhaskasum 36 646 eurot, bilansimaht 56 470 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Keiu Kaitsa. Juhatuse liige on Keiu Kaitsa. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.06.2023 (3 a 3 k) · Mõisamaa tee 7, Aruküla alevik, 75201
Registriandmed KMKR EE102805491 · osakapital 1 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102805491
- Osakapital
- 1 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 36,4 % | 2024: 58,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 100,0 % | 2024: 100,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 64,9 % | 2024: 95,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,8 | 2024: 21,1 |
| Müügitulu kasv | +109,8 % | 2024: +1 224,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 100 652 | 47 968 | 3 622 |
| Puhaskasum | 36 646 | 27 865 | -127 |
| Käibevara | 56 470 | 29 120 | 5 002 |
| Põhivara | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 56 470 | 29 120 | 5 002 |
| Kohustised kokku | 19 823 | 1 381 | 5 128 |
| Omakapital | 36 647 | 27 739 | -126 |
| Kasumimarginaal | 36,4 % | 58,1 % | -3,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 56 470 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 19 823 € · 35,1 %
- Omakapital 36 647 € · 64,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 35,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 4 508 € | 1 663 € | 17 759 € | 1 |
| II kv 2026 | 12 685 € | 6 583 € | 29 245 € | 1 |
| I kv 2026 | 19 415 € | 11 495 € | 42 638 € | 1 |
| IV kv 2025 | 7 486 € | 1 558 € | 26 710 € | 1 |
| III kv 2025 | 8 774 € | 1 558 € | 28 732 € | 1 |
| II kv 2025 | 4 720 € | 1 558 € | 15 728 € | 1 |
| I kv 2025 | 6 521 € | 1 000 € | 13 392 € | 1 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 503 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 554 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 36,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 25,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 5 920 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 066 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemMõisamaa tee 7, Aruküla alevik, 75201
Tegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISTäienduskoolitus (EHIS)
-
Täienduskoolituse majandustegevusteade Mõisamaa tee 7251402 · alates 15.12.2023
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 18. Suurimad riigi tehingupartnerid 2026 · Raasiku vald 43 220 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 43 220 | 75 436 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Maaelu Teadmuskeskus · maksed 9 548 €
- Eesti Maaülikool · maksed 7 285 €
- Tallinna Ülikool · maksed 5 555 €
- Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalamet · maksed 5 456 €
- Tallinna Liikuvusamet · maksed 4 092 €
- Siseministeeriumi Infotehnoloogia- ja Arenduskeskus · maksed 2 728 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50231039 / 2
-
19.06.2023Esmakanne Ä 50231039
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 11.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 14.01.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 18.04.2024 | Mikroettevõtja |