Perecaffe OÜ
Registrisse kantud 16762574Perecaffe OÜ (registrikood 16762574) on 2023. aastal asutatud osaühing, asukoht Lohusuu alevik, tegevusala kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus (EMTAK 56112). 2024. aasta müügitulu oli 14 764 eurot ja puhaskasum 377 eurot, bilansimaht 240 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Julia Kalinkina. Juhatuse liige on Julia Kalinkina. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 20.06.2023 (3 a 3 k) · Põllu tn 27, Lohusuu alevik, 42001
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 300 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 300 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 2,6 % | 2023: -18,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2023: – |
| Omakapitali osakaal varadest | -1 583,8 % | 2023: -331,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,1 | 2023: 0,1 |
| Müügitulu kasv | −39,5 % | 2023: – |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 14 764 | 24 389 |
| Puhaskasum | 377 | -4 478 |
| Käibevara | 230 | 682 |
| Põhivara | 10 | 578 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 240 | 1 260 |
| Kohustised kokku | 4 041 | 5 438 |
| Omakapital | -3 801 | -4 178 |
| Kasumimarginaal | 2,6 % | -18,4 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 230 € · 95,8 %
- Põhivara 10 € · 4,2 %
- Lühiajalised kohustised 4 041 € · 1 683,8 %
- Omakapital -3 801 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 1 683,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 4,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemPõllu tn 27, Lohusuu alevik, 42001
Tegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
10.08.2026Muutmiskanne Ä 50230846 / 3
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50230846 / 2
-
20.06.2023Esmakanne Ä 50230846
-
16.06.2023Esmakanne Ä 50230846 / M2
-
15.06.2023Esmakanne Ä 50230846 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | – | – |
| 2024 | 29.08.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 26.02.2025 | Mikroettevõtja |