Wegweiser OÜ
Registrisse kantud 16794491Wegweiser OÜ (registrikood 16794491) on 2023. aastal asutatud osaühing, asukoht Paljasmaa küla, tegevusala muude mujal liigitamata hoolekandeasutuste tegevus (EMTAK 87999). 2025. aasta müügitulu oli 147 877 eurot ja puhaskasum 81 413 eurot, bilansimaht 96 884 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Jüri Nisumaa. Juhatuse liige on Jüri Nisumaa. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 10.08.2023 (3 a 2 k) · Härma, Paljasmaa küla, 78026
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 100 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 100 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muude mujal liigitamata hoolekandeasutuste tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 55,1 % | 2024: 49,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 90,9 % | 2024: 84,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 92,4 % | 2024: 82,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 7,7 | 2024: 5,1 |
| Müügitulu kasv | +84,5 % | 2024: +520,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 147 877 | 80 157 | 12 914 |
| Puhaskasum | 81 413 | 39 950 | 7 078 |
| Käibevara | 56 809 | 51 699 | 15 539 |
| Põhivara | 40 075 | 5 589 | 3 239 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 96 884 | 57 288 | 18 778 |
| Kohustised kokku | 7 345 | 10 162 | 11 601 |
| Omakapital | 89 539 | 47 126 | 7 177 |
| Kasumimarginaal | 55,1 % | 49,8 % | 54,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 56 809 € · 58,6 %
- Põhivara 40 075 € · 41,4 %
- Lühiajalised kohustised 7 345 € · 7,6 %
- Omakapital 89 539 € · 92,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 7,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 7,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 41,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 9 718 € | 10 492 € | 0 € | 5 |
| II kv 2026 | 11 215 € | 11 953 € | 0 € | 4 |
| I kv 2026 | 12 571 € | 13 438 € | 0 € | 5 |
| IV kv 2025 | 13 175 € | 13 985 € | 0 € | 5 |
| III kv 2025 | 6 502 € | 6 783 € | 0 € | 5 |
| II kv 2025 | 17 194 € | 6 565 € | 0 € | 3 |
| I kv 2025 | 5 976 € | 6 392 € | 0 € | 3 |
| IV kv 2024 | 3 231 € | 3 475 € | 0 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 239 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 3 497 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 108,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 345 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Jüri Nisumaa
- Eesti Sumoliit Tegelik kasusaaja
- Maadlusklubi Juhan Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemHärma, Paljasmaa küla, 78026
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 12. Uued tähed: suurima müügituluga noored ettevõtted 2025 · Märjamaa vald 147 877 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50234550 / 2
-
10.08.2023Esmakanne Ä 50234550
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 14.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 11.03.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 26.06.2024 | Mikroettevõtja |