Uphange OÜ
Registrisse kantud 16807236Uphange OÜ (registrikood 16807236) on 2023. aastal asutatud osaühing, asukoht Võpolsova küla, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2025. aasta müügitulu oli 10 080 eurot ja puhaskasum -2 611 eurot, bilansimaht 8 406 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Ulvi Oper. Juhatuse liige on Ulvi Oper. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 29.08.2023 (3 a 1 k) · Maasika, Võpolsova küla, 64033
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -25,9 % | 2024: 29,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -35,3 % | 2024: 75,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 88,0 % | 2024: 98,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | −59,9 % | 2024: – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 10 080 | 25 163 |
| Puhaskasum | -2 611 | 7 509 |
| Käibevara | 2 971 | 3 302 |
| Põhivara | 5 435 | 6 878 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 8 406 | 10 180 |
| Kohustised kokku | 1 008 | 171 |
| Omakapital | 7 398 | 10 009 |
| Kasumimarginaal | -25,9 % | 29,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 971 € · 35,3 %
- Põhivara 5 435 € · 64,7 %
- Pikaajalised kohustised 1 008 € · 12,0 %
- Omakapital 7 398 € · 88,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 12,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 64,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 365 € | 219 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 624 € | 328 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 547 € | 328 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 624 € | 328 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 547 € | 328 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 624 € | 328 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 536 € | 326 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 371 € | 371 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 122 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 73 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 60,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemMaasika, Võpolsova küla, 64033
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 3 265 | 7 930 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Võrumaa Arenduskeskus SA · maksed 3 265 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50235909 / 2
-
29.08.2023Esmakanne Ä 50235909
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 02.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |