OptiSoft OÜ
Registrisse kantud 16807685OptiSoft OÜ (registrikood 16807685) on 2023. aastal asutatud osaühing, asukoht Loobu küla, tegevusala arvutialased konsultatsioonid (EMTAK 62201). 2025. aasta müügitulu oli 42 223 eurot ja puhaskasum 1 017 eurot, bilansimaht 13 305 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Moonika Tubro-Laht. Juhatuse liige on Moonika Tubro-Laht. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 30.08.2023 (3 a 1 k) · Taevasilma, Loobu küla, 45220
Registriandmed KMKR EE102651315 · osakapital 0 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102651315
- Osakapital
- 0 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Arvutialased konsultatsioonid
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 2,4 % | 2024: 27,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 9,5 % | 2024: 100,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 80,6 % | 2024: 80,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,6 | 2024: 2,7 |
| Müügitulu kasv | +19,9 % | 2024: – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 42 223 | 35 212 | – |
| Puhaskasum | 1 017 | 9 708 | 0 |
| Käibevara | 6 695 | 6 569 | – |
| Põhivara | 6 610 | 5 567 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 13 305 | 12 136 | 0 |
| Kohustised kokku | 2 580 | 2 428 | – |
| Omakapital | 10 725 | 9 708 | 0 |
| Kasumimarginaal | 2,4 % | 27,6 % | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 6 695 € · 50,3 %
- Põhivara 6 610 € · 49,7 %
- Lühiajalised kohustised 2 580 € · 19,4 %
- Omakapital 10 725 € · 80,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 19,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 49,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 3 220 € | 1 290 € | 47 685 € | 1 |
| II kv 2026 | 2 877 € | 1 233 € | 10 628 € | 1 |
| I kv 2026 | 2 904 € | 1 143 € | 10 500 € | 1 |
| IV kv 2025 | 2 927 € | 1 098 € | 10 500 € | 1 |
| III kv 2025 | 2 159 € | 1 098 € | 10 675 € | 1 |
| II kv 2025 | 2 593 € | 1 098 € | 10 500 € | 1 |
| I kv 2025 | 2 880 € | 1 037 € | 10 686 € | 1 |
| IV kv 2024 | 2 884 € | 1 002 € | 10 621 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 073 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 430 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 40,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 6,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 15 895 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 827 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 11. Suurimad riigi tehingupartnerid 2026 · Kadrina vald 45 475 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 45 475 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tallinna Suitsupääsupesa Lasteaed · maksed 45 475 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
08.07.2025Muutmiskanne Ä 50235958 / 3
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50235958 / 2
-
30.08.2023Esmakanne Ä 50235958
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 26.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Mikroettevõtja |