OÜ ConsistencyConcept
Registrisse kantud 16817625OÜ ConsistencyConcept (registrikood 16817625) on 2023. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muu spordiõpe (EMTAK 85519). 2025. aasta müügitulu oli 9 112 eurot ja puhaskasum 862 eurot, bilansimaht 3 902 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Nele Saar. Juhatuse liige on Nele Saar. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.09.2023 (3 a 1 k) · Äkke tn 5, Tallinn, 13517
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu spordiõpe
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 9,5 % | 2024: 34,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 23,2 % | 2024: 89,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 95,4 % | 2024: 96,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 15,0 | 2024: 28,0 |
| Müügitulu kasv | −27,1 % | 2024: – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 9 112 | 12 497 |
| Puhaskasum | 862 | 4 361 |
| Käibevara | 2 689 | 4 451 |
| Põhivara | 1 213 | 569 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 3 902 | 5 020 |
| Kohustised kokku | 179 | 159 |
| Omakapital | 3 723 | 4 861 |
| Kasumimarginaal | 9,5 % | 34,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 689 € · 68,9 %
- Põhivara 1 213 € · 31,1 %
- Lühiajalised kohustised 179 € · 4,6 %
- Omakapital 3 723 € · 95,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 15,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 4,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 31,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2026 | 423 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 928 € | 962 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 564 € | 0 € | 0 € | 0 |
II kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 141 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 2 902 | 6 704 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- OÜ Strantum · maksed 2 902 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
13.09.2023Esmakanne Ä 50236846
-
11.09.2023Esmakanne Ä 50236846 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 23.04.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 29.01.2025 | Mikroettevõtja |