Faenum OÜ
Registrisse kantud 16819653Faenum OÜ (registrikood 16819653) on 2023. aastal asutatud osaühing, asukoht Kakumetsa küla, tegevusala sööda- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus (EMTAK 01192). 2025. aasta müügitulu oli 10 380 eurot ja puhaskasum 17 412 eurot, bilansimaht 83 784 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kaarel Rodima. Juhatuse liige on Kaarel Rodima. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 15.09.2023 (3 a 1 k) · Niitsiko, Kakumetsa küla, 62203
Registriandmed KMKR EE102724297 · osakapital 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102724297
- Osakapital
- 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Sööda- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 167,7 % | 2024: 2 046,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 25,2 % | 2024: 99,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 82,5 % | 2024: 73,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,1 | 2024: 4,8 |
| Müügitulu kasv | +315,2 % | 2024: – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 10 380 | 2 500 |
| Puhaskasum | 17 412 | 51 172 |
| Käibevara | 16 471 | 11 001 |
| Põhivara | 67 313 | 59 502 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 83 784 | 70 503 |
| Kohustised kokku | 14 700 | 18 831 |
| Omakapital | 69 084 | 51 672 |
| Kasumimarginaal | 167,7 % | 2 046,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 16 471 € · 19,7 %
- Põhivara 67 313 € · 80,3 %
- Lühiajalised kohustised 14 700 € · 17,5 %
- Omakapital 69 084 € · 82,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 17,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 80,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 207 € | 0 € | 2 180 € | 0 |
| II kv 2026 | 23 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 1 943 € | 0 € | 9 960 € | 0 |
| II kv 2025 | 23 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 385 € | 0 € | 1 750 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 69 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 9,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 727 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Kaarel Rodima
- Tehase Catering OÜ Osanik
- Tartu linn, Kummeli tn 10 korteriühistu Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemNiitsiko, Kakumetsa küla, 62203
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 26 468 |
| Toetused kokku | 26 468 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · toetus 26 468 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
15.09.2023Esmakanne Ä 50237254
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 27.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 28.02.2025 | Mikroettevõtja |