SystemOne OÜ
Registrisse kantud 16839822SystemOne OÜ (registrikood 16839822) on 2023. aastal asutatud osaühing, asukoht Türi-Alliku küla, tegevusala elektriinstallatsioon (EMTAK 4321). 2025. aasta müügitulu oli 36 243 eurot ja puhaskasum 71 eurot, bilansimaht 4 956 eurot. Juhatuse liikmed on Elmer Lillemets, Priit Arens. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.10.2023 (3 a 0 k) · Lille, Türi-Alliku küla, 72232
Registriandmed KMKR EE102763096 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102763096
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elektriinstallatsioon
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,2 % | 2024: -19,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 47,0 % | 2024: -3 025,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 3,0 % | 2024: 1,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,4 | 2024: 0,3 |
| Müügitulu kasv | +194,7 % | 2024: – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 36 243 | 12 298 |
| Puhaskasum | 71 | -2 420 |
| Käibevara | 1 823 | 1 700 |
| Põhivara | 3 133 | 3 933 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 4 956 | 5 633 |
| Kohustised kokku | 4 805 | 5 553 |
| Omakapital | 151 | 80 |
| Kasumimarginaal | 0,2 % | -19,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 823 € · 36,8 %
- Põhivara 3 133 € · 63,2 %
- Lühiajalised kohustised 4 805 € · 97,0 %
- Omakapital 151 € · 3,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 97,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 63,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 587 € | 1 046 € | 10 475 € | 1 |
| II kv 2026 | 2 194 € | 1 046 € | 8 864 € | 1 |
| I kv 2026 | 1 564 € | 1 011 € | 6 377 € | 1 |
| IV kv 2025 | 2 004 € | 939 € | 9 233 € | 1 |
| III kv 2025 | 1 972 € | 939 € | 12 042 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 446 € | 939 € | 4 843 € | 1 |
| I kv 2025 | 1 699 € | 922 € | 9 135 € | 1 |
| IV kv 2024 | 1 228 € | 592 € | 8 387 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 529 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 349 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 65,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 15,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 3 492 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 671 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Priit Arens
- Pärnu linn, Mai tn 35 korteriühistu Juhatuse liige
-
Elmer Lillemets
- Ignium OÜ Osanik Maksuvõlg
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemLille, Türi-Alliku küla, 72232
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 2 613 | 853 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Pärnu Laste ja Noorte Tugikeskus · maksed 1 745 €
- SA Pärnu Haigla · maksed 868 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
12.08.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50239423 / 4
-
24.07.2024Muutmiskanne Ä 50239423 / 3
-
18.07.2024Muutmiskanne Ä 50239423 / M1
-
21.05.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50239423 / 2
-
13.10.2023Esmakanne Ä 50239423
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 24.06.2025 | Mikroettevõtja |